در معاملات امروز بازارهارقم خورد

تشدید تردیدها به بازگشت تولید نفت عربستان، قیمت باردیگر صعودی شد

تشدید تردیدها به بازگشت تولید نفت عربستان، قیمت باردیگر صعودی شد به گزارش المور قیمت نفت امروز، دوشنبه، با افزایش تردیدها در مورد توانایی عربستان سعودی برای بازگرداندن سریع تولید نفت خود بعد از حمله به تاسیسات نفتی آرامكو، بیشتر از یك درصد جهش كرد.به گزارش المور به نقل از مهر به نقل از رویترز، روز دوشنبه، با افزایش تردیدها در مورد توانایی عربستان سعودی برای بازگرداندن سریع تولید نفت خود، بعد از حمله به تاسیسات نفتی آرامكو، قیمت نفت بیشتر از ۱ درصد جهش كرد. همینطور بالا ماندن تنش های خاورمیانه هم قیمت نفت را تقویت كرد.
تا ساعت ۱۰: ۱۶ به وقت تهران، قیمت پیش خرید هر بشكه نفت خام برنت، بنچ مارك جهانی قیمت نفت۷۸ سنت یا ۱.۲۱ درصد جهش كرد و به ۶۵.۰۶ دلار رسید.
قیمت پیش خرید هر بشكه نفت خام نیمه سنگین تگزاس غرب آمریكا ۶۷ سنت یا ۱.۱۵ درصد جهش كرد و به ۵۸.۷۶ دلار رسید.
علی رغم تلاش های بزرگترین صادركننده نفت جهان برای بازگشتن به ظرفیت تولید كامل، بعد از حمله به تاسیسات نفتی آرامكو كه بیشتر از نیمی از تولید عربستان را متوقف كرد، اخباری كه نشان داده است عربستان به دنبال تغییر سفارشات خریداران نفتی و به تعویق انداختن آنهاست، سبب افزایش تردیدها در مورد توانایی این كشور برای بازگشت سریع و كامل صادرات شده است.منبع:

1398/07/02
20:36:42
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: آمریكا , تولید , دلار , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است