مدیرعامل بانك توسعه تعاون:

پرداخت تسهیلات هدفمند باعث اشتغال زایی و تقویت بنگاه های تولیدی می شود

پرداخت تسهیلات هدفمند باعث اشتغال زایی و تقویت بنگاه های تولیدی می شود به گزارش المور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك توسعه تعاون اظهار داشت: پرداخت تسهیلات هدفمند باعث اشتغال زایی و تقویت بنگاه های تولیدی می شود.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بانك توسعه تعاون، حجت الله مهدیان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانك توسعه تعاون طی سفر یك روزه به همراه عباس نجفی عضو هیات مدیره این بانك به استان مركزی ضمن بازدید از شعب مركزی و شهید چمران ساوه اظهار داشت: هدفمندی و كارآمدی در پرداخت تسهیلات از مهم ترین خصوصیت های یك بانك توسعه ای به حساب می آید كه ضمن ایجاد ارزش افزوده در اقتصاد و كمك به واحدهای تعاونی و تولیدی می تواند موجبات حفظ و ایجاد اشتغال را فراهم نماید.
مهدیان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سال های اخیر اضافه كرد: بانك توسعه تعاون گسترش كمی و كیفی خدمات بانكی و عرضه محصولات متنوع بانكی در شعب را در دستور كار قرار داده است.
وی با اشاره به اهمیت بهره گیری از ظرفیت های سرمایه انسانی در بانك بیان كرد: یكی از رویكردهای بانك در حوزه سرمایه انسانی انتصاب بانوان در مسئولیت های مدیریتی و تخصصی در جهت پیشبرد اهداف بانك می باشد.


مدیرعامل بانك توسعه تعاون با تاكید بر اهمیت رعایت چهار خصوصیت شجاعت، شفافیت، صداقت و امانت داری در بین جوانان و كاركنان بانك اظهار داشت: اعتماد به همكاران جوان و متخصص باعث بركات زیادی در بانك شده و خیلی از فرآیندها و ساز و كارهای سازمانی با بهره گیری از نیروهای جوان و با انگیزه انجام می شود.
مهدیان در ادامه اضافه كرد: لازم است شعب با شناسایی واحدهای تعاونی و تولیدی محیط اطراف، امكان گسترش خدمات بانكی و توسعه ای در شهر و استان خویش را فراهم آورند و جهت انجام عملیات تخصیص و تجهیز منابع لازم است بهترین گزینه ها را از تعاون گران و فعالین اقتصادی مدنظر داشته باشند.
وی با اشاره به نقش كلیدی واحدهای نظارتی بانك در انجام صحیح فرآیندها اضافه كرد: واحدهای نظارتی بانك بهترین راهنما برای همكاران شعب می باشند كه با تبیین دستورالعمل ها و آئین نامه ها می توانند همكاران را در راه صحیح فرآیندها هدایت نمایند.
مهدیان همینطور در ادامه این سفر از شركت تعاونی خدمات بهداشتی درمانی استاد شهریار بازدید نمود. این شركت با بهره گیری از تسهیلات بانك توسعه تعاون به میزان ۳۰ میلیارد ریال توانسته موجبات اشتغال پنجاه نفر را فراهم آورد.
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/07/14
14:18:10
5.0 / 5
4001
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , تخصصی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است