انجام تراكنش های بانكی با دوربین موبایل

انجام تراكنش های بانكی با دوربین موبایل المور: اپلیكیشن پرداخت «همراه كارت» اهتمام كرده با استفاده از تكنولوژی، خدماتی متمایز به كاربران خود عرضه نماید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام همراه كارت، در این متن در مورد انجام برخی از تراكنش ها با به كارگیری دوربین گوشی توضیح می دهیم.
كارت به كارت با دوربین گوشی
كافیست در همراه كارت، كارت بانكی خودرا مقابل گوشی قرار دهید. در این صورت اسكنر همراه كارت با استفاده از هوش مصنوعی، شماره كارت را تشخیص داده و به صورت اتوماتیك شما را به صفحه ی «كارت به كارت» هدایت می كند. این كار تجربه ای جذاب است كه سرعت كارت به كارت كردن را بیشتر می كند.


پرداخت QR Code با دوربین
پرداخت بوسیله QR Code یا باركد دوبعدی، در كشورهای پیشرفته دنیا جایگاه ویژه ای پیدا كرده است. كاربران همراه كارت می توانند بسادگی باركدهای دوبعدی مربوط به پذیرنده های این نرم افزار را اسكن كرده و پرداخت خودرا انجام دهند.
پرداخت قبض با اسكن دوربین
امكان اسكن باركد انواع قبوض خدماتی نیز در همراه كارت وجود دارد. بعنوان مثال می توان با این روش پرداخت قبض برق را بدون وارد كردن شناسه انجام داد. البته پرداخت قبض آب، گاز و تلفن ثابت نیز در همراه كارت امكان پذیر است.
تشخیص خودكار تراكنش مورد نظر كاربر
برای انجام تراكنش های بالا، تنها كافیست كه دكمه اسكن در همراه كارت انتخاب گردد. در این حالت دوربین گوشی فعال شده و اپلیكیشن به صورت خودكار تشخیص می دهد كه تصویر مقابل گوشی كارت بانكی، باركد دوبعدی یا باركد قبض است.


علاوه بر انجام تراكنش با دوربین، شیوه های نوآورانه ای برای خرید شارژ و بسته نیز در همراه كارت ارائه شده است.
برای كسب اطلاعات بیشتر و یا دانلود این اپلیكیشن می توانید به سایت همراه كارت یا استورهای معتبر بازگشت كنید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/08/03
22:48:44
5.0 / 5
4421
تگهای خبر: بانك , تكنولوژی , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است