كاربرد قانون جذب

كاربرد قانون جذب به گزارش المور همان گونه كه از نام قانون جذب هم برمی آید، این قانون درست همانند دیگر قوانین موجود در زندگی، به انسان و نحوه ی زندگی وی نظم می بخشد و بدین سان زندگی ما را دستخوش تغییراتی می كند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام پرورش افكار، مطابق با این قانون، چیزهای مشابه در جهان، یكدیگر را جذب كرده و خداوند كه درواقع سرچشمه ی تمام انرژی هاست و كائنات را بانظم در كنار یكدیگر آفریده است، طوری برنامه ریزی كرده انسان اختیار دارد و می تواند با انتخاب و عمل، زندگی خویش را تغییر داده و آنچه را كه می خواهد خلق كند.
در واقع ذهن انسان با قدرت و عظمت خداوند، طوری تنظیم شده كه می تواند با فرستادن ارتعاشات و انرژی های همسو با خواسته ها و آرزوها، آنها را جذب كرده و در راه آنها قدم بردارد.
قانون جذب چگونه در زندگی ما تاثیر می گذارد؟
قانون جذب متعلق به امروز و روز گذشته نبوده و از ازل تا به ابد در جریان زندگی همه ی انسان ها وجود داشته و دارد؛ ازاین رو این قانون حتی بدون آن كه شما به آن فكر كنید و یا اطلاعاتی در مورد آن داشته باشید هم در جریان است و اتفاقات خوب و بد را برای انسان رقم می زند؛ اما یادگیری این قانون می تواند برای انسان ها یك فرصت فوق العاده برای كسب دانش، تجربیات و آرزوهای حتی به ظاهر محال باشد.
انسان می تواند با قرار دادن خود در معرض این قانون، نتیجه ی مورد نظر را كسب كرده و از آن در جای جای زندگی خود استفاده نماید. شاید خیلی از افراد بر این باور باشند كه این قانون تنها در شرایط خاصی همچون تمایل و یا اعتقاد به استفاده از آن، فعال می شود و می تواند بر زندگی ایشان تاثیر گذارد اما در واقع قانون جذب درست همانند دیگر قوانین حاكم برجهان نظیر قانون جاذبه، در تمامی ابعاد زندگی ما در جریان است و تنها كافی است كه ما خویش را در معرض این قانون قرار دهیم تا به خواسته هایمان برسیم.


آیا اگر كسی به قانون جاذبه اعتقادی نداشته باشد، این قانون برای او عمل نكرده و وی در فضا معلق می شود؟ اساسا پاسخ خیر است. در مورد قانون جذب هم قضیه به همین منوال است یعنی چه من و شما این قانون را باور داشته باشیم یا به آن اعتقادی نداشته باشیم و یا اصلاً به طوركلی آنرا بشناسیم یا نشناسیم، این قانون بهرحال در جهان پیرامون ما در جریان است.
در این میان افراد باهوش و توانایی هستند كه از این قانون به نفع رسیدن به خواسته ها و آرزوهایشان بهره برده و از آن بهره می برند و افرادی هم هستند كه بدون توجه به آن، با احساس ناامیدی و یاس خود كنار آمده و گوشه نشینی عزلت و نرسیدن به خواسته ها را جزئی از زندگی می دانند و با آن كنار می آیند.
تصمیم با شماست كه از این قانون و تمامی مجراهای موجود در آن برای رسیدن به خواسته های خود استفاده كنید و زندگی سراسر امید و آرزو را برای خود بسازید و یا در گوشه ای دنج بنشینید و در حسرت آرزوهای دست نیافته در انتظار مرگ بمانید!
قانون جذب و انرژی ها
در واقع قانون جذب همیشه در زندگی جاری و ساری بوده اما این افراد و انسان ها هستند كه با یادگیری و آموزش نحوه ی فعال كردن و به كارگیری آن، باعث می شوند تا خواسته هایشان به واقعیت بدل شده و از زندگی لذت ببرند. تعیین خواسته ها به همراه احساسات مثبت و به شكلی مثبت اندیشی و خواستن می تواند در كنار تلاش و تكاپو و حركت به سمت آرزوها، شما را به هر آنچه می خواهید نائل آورد. در واقع هر گامی كه شما برای رسیدن به خواسته هایتان برمی دارید، بخشی از انرژی های تأثیرگذار شما بوده كه با ایجاد فركانسی همسو با ارتعاشات و انرژی های موجود در جهان، باعث اتفاق افتادن آن آرزو و یا خواسته می شود.


آهنربایی به نام انسان
برای آن كه كاربرد قانون جذب را بهتر درك كنید، می توانید خودتان را یك آهنربا تصور كنید. اگر شما آهنربا باشید چه چیزهایی را جذب می كنید؟ پول؟ ثروت؟ مقام؟ سلامتی؟ عشق؟
باور كنید كه شما در طول زندگی خود مدام در حال جذب احساسات و افكار مثبت و منفی فراوانی هستید كه حتی گاه خودتان هم از وجود آنها بی خبر بوده و تنها در ذهن خود به دنبال پاسخی منطقی برای آنها هستید. در واقع شما همان چیزهایی را كه به آن فكر می كنید، جذب كرده و در زندگی خود وارد می كنید.
· اگر مدام به چاقی و اضافه وزن فكر كنید، اساسا نمی توانید لاغر شوید.
· اگر مدام به فقر و فلاكت و بدبختی و بی پولی فكر كنید، نمی توانید ثروت را به خود جذب كنید.
· اگر مدام در فكر جنگ و درگیری و كشتار هستید، نمی توانید امنیت و آرامش را جذب كرده و تجربه كنید.
بدون استثنا، انسان ها به هر آنچه فكر می كنند چه خوب باشد و چه بد، در حال جذب آن هستند؛ ازاین رو یقین بدانید كه حتی برای كوچك ترین خواسته های خود، می توانید به كمك كاربرد قانون جذب و با تمركز روی ذهن و فكر و اندیشه های خود، آن چیز را وارد زندگی خود كرده و از آن لذت ببرید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/08/04
14:02:14
5.0 / 5
4789
تگهای خبر: ثروت , زندگی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است