رئیس هیئت مدیره بانك دی در بازدید از شركت توسعه حفاری تدبیر اهواز:

برای رفع موانع تولید به نقش آفرینی تمامی دستگاه ها و نهادها نیاز است

برای رفع موانع تولید به نقش آفرینی تمامی دستگاه ها و نهادها نیاز است المور: هیئت مدیره بانك دی در مسافرت به شهر اهواز ضمن بازدید از شركت توسعه حفاری تدبیر بر نقش آفرینی تمامی دستگاه ها و نهادها در رفع موانع تولید تاكید كرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام اداره روابط عمومی و تبلیغات بانك دی، رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره به همراه احمد حشمی پور، مدیركل حوزه مدیریت، عبدالرضا حدادی، رئیس اداره بررسی طرح ها و نظارت، حسن كاسب، رئیس اداره امور شعب و سیروس یزدانی كارشناس اداره بررسی طرح ها و نظارت در امتداد گسترش مبادلات مالی و ارائه خدمات بانكی از شركت توسعه حفاری تدبیر در شهر اهواز بازدید و با مدیرعامل این مجموعه دیدار و گفت و گو كرد.
در این دیدار سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانك دی ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده در شركت توسعه حفاری تدبیر اظهار داشت: دستاوردهای توسعه ای حاصل شده در شركت توسعه حفاری تدبیر در زمینه عملیات بالادستی صنایع نفت، این مجموعه را به یكی از شركت های پیشتاز در صنعت بالادستی، خصوصاً در توسعه میدان ها مشترك تبدیل نموده است.
رئیس هیئت مدیره بانك دی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درباب ضرورت پشتیبانی از اقتصاد ملی و حركت در جهت رونق تولید اضافه كرد: با نام گذاری سال ۱۳۹۸ از جانب مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید، رویكرد بانكهای كشور با یك تغییر استراتژیك به سمت اعطای تسهیلات ارزان قیمت به بخش تولید و تأمین مالی واحدهای تولیدی و به تبع آن رونق تولید سوق پیدا كرد و به دنبال آن در نظام بانكی برای تحقق افق چشم انداز ۱۴۰۴ برنامه هایی تدوین شد كه پشتیبانی از تولید نیز بخش مهمی از آن است.
وی با لطمه شناسی فضای حاكم بر كسب وكار در دوران تحریم ها و ضرورت نقش آفرینی تمام دستگاه ها و نهادها در كاهش آثار تحریم بر تولید داخلی اشاره كرد: برای رفع موانع تولیدی در كشور می باید تمامی دستگاه ها و نهادهای ذی ربط، همچون بانك ها، سهم و نقش سازنده خودرا تعریف و ایفاء كنند كه بدون شك با حصول این امر در یك بازه زمانی میان مدت، می توان شاهد رفع بخش زیادی از مشكلات حوزه تولیدی كشور بود.


سهم دینی درانتها این دیدار با تشریح برنامه های استراتژیك بانك دی در پشتیبانی از صنایع كشور تاكید كرد: بانك دی در ماه های اخیر با گسترش مبادلات مالی خود با مجموعه های صنعتی و تولیدی بزرگ داخلی نشان داده كه عزم جدی در پشتیبانی از رونق تولید دارد و با تدوین استراتژی بلندمدت خود در حال گسترش بازار هدف خود به سمت مجموعه هایی است كه در تولید داخلی به خودكفایی رسیده و یاریگر اقتصاد كشور هستند.
درانتها این دیدار محسن خجسته مهر، مدیرعامل شركت توسعه حفاری، ضمن ابراز خرسندی از این دیدار برافزایش مراودات با بانك دی تاكید كرد.
شركت توسعه حفاری تدبیر، یكی از شركت های زیرمجموعه گروه توسعه انرژی تدبیر می باشد كه در شهریورماه ۱۳۹۱ بعنوان یك شركت فعال در زمینه عملیات بالادستی صنایع نفت ثبت شده است. بعضی از اهداف اصلی این شركت انجام عملیات حفاری، تعمیر و تكمیل چاه های نفت و گاز در میدان ها اكتشافی، توصیفی و توسعه ای خشكی در ایران و خارج از كشور و همین طور انجام خدمات مهندسی حفاری، خدمات فنی حفاری، مطالعات میدان ها نفت و گاز و اجرای پروژه های حفاری به صورت EPDS می باشند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/08/09
16:44:55
5.0 / 5
4305
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است