شركت پرداخت الكترونیك سداد اعلام كرد:

شروع به كار سامانه پرداخت همراه بدون احتیاج به كارت بانكی

شروع به كار سامانه پرداخت همراه بدون احتیاج به كارت بانكی به گزارش المور شركت پرداخت الكترونیك سداد اعلام نمود: با استفاده از QR كد در پرداخت ها نیازی به وجود كارت بانكی نیست و مبلغ خرید را می توان بدون كارت پرداخت كرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، در اعلامیه روابط عمومی شركت پرداخت الكترونیك سداد آمده كه پرداخت الكترونیك سداد در سال 96 و در جریان همایش«بانكداری الكترونیك و نظام های پرداخت» بعنوان یكی از نخستین شركت های پرداختی از خدمت پرداخت مبتنی بر QR كد خود رونمایی نمود. با این راهكار، اپلیكیشن پرداخت ایوا و كارتخوان های سداد به هم پیوند می خورند و با استفاده از QR كد و بدون كارت بانكی می توان به سرعت مبلغ خرید را پرداخت كرد.
از این پس مشتریان نظام بانكی می توانند بدون همراه داشتن كارت بانكی خود و فقط با استفاده از یك كد دوبعدی (QR كد) خرید مورد نظر خویش را انجام دهند. كافیست خریدار، موبایل خویش را به همراه داشته باشد و از راه اپلیكیشن ایوا در بخش خرید، QR كد تولید شده توسط كارتخوان را اسكن كند و با انتخاب یكی از كارت های بانكی خود، پرداخت را انجام دهد. این پرداخت سریع، خدمتی دیگر از بانك ملی ایران برای مشتریان است كه جهت استفاده از آن لازم است اپلیكیشن ایوا را روی با ارسال عدد 1 به شماره 2000444 دریافت و در گوشیهای خود نصب كنند.


این اعلامیه عملكرد این سامانه را این چنین توضیح داده است: ابتدا مشتریان نظام بانكی باید اپلیكیشن ایوا را كه مشابه آن هم در دستگاه كارتخوان پذیرنده به ثبت رسیده در گوشی خود نصب كنند. هنگام خرید با همراه داشتن موبایل و از راه این اپلیكیشن در بخش خرید، QR كد تولید شده توسط كارتخوان را با گوشی خود اسكن كرده و با انتخاب كارت بانكی مورد نظر و انتخاب گزینه پرداخت، خرید خویش را انجام می دهند.
هم اكنون حدود ۵ درصد از پذیرندگان بانك ملی از روش QR كد استفاده می نمایند و سیاستگذاری های بانك مركزی می تواند تعداد آنها را بیشتر كند. بعلاوه، استفاده از پرداخت مبتنی بر QR كد در تسهیل پرداخت های كسب و كارهایی كه تعداد مشتركان بالایی دارند، بسیار موثر است چون كه با این روش تعداد زیادی از افراد از یك دستگاه كارتخوان به صورت همزمان استفاده می نمایند.
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/08/13
18:28:58
5.0 / 5
4394
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است