دریافت قبض پیامكی گاز و خداحافظی با قبض های كاغذی

دریافت قبض پیامكی گاز و خداحافظی با قبض های كاغذی المور: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته كه از طرف شركت ملی گاز ایران، از اول آذرماه قبض كاغذی گاز حذف خواهد شد و اطلاعات قبض به صورت پیامكی در اختیار مشتركین قرار می گیرد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بامن۲۴، از اول آذرماه قبض گاز تمام مشتركین حذف خواهد شد. حسن منتظرتربتی (معاون وزیر نفت در امور گاز و مدیرعامل شركت ملی گاز ایران) در گفتگویی، به ثبت اطلاعات ۳۳ درصد از مشتركین برای حذف قبض كاغذی برق اشاره نمود و اضافه كرد: برمبنای پیش بینی ها، شركت گاز هم از آبان یا آذرماه بتواند قبوض كاغذی را جمع كرده و همه استعلام و میزان مصرف را بوسیله شماره همراه، به اطلاع مشتركین برساند.
مشتركین ازاین پس می توانند برای پرداخت قبض گاز خود به سامانه جامع پرداخت قبض بامن ۲۴ به آدرس اینترنتی baman۲۴.ir به منظور پرداخت قبض برق، تلفن ثابت، آب، گاز و دیگر قبوض بازگشت كنند و با وارد نمودن شناسه قبض و شناسه پرداخت قبض خودرا به راحتی پرداخت نمایند.
روش های حذف قبض كاغذی گاز و صدور قبض پیامكی
برای صدور قبض پیامكی، به منظور ثبت شماره تلفن همراه مشتركین گاز ۳ روش وجود دارد:
۱. بوسیله كنتورخوان های شركت گاز
با بازگشت كنتورخوان های شركت گاز به منازل، شماره تلفن همراه مشتركین را دریافت كرده و در سامانه ثبت خواهند كرد.
۲. ارسال پیامك به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴
شركت ملی گاز سرشماره ای را اعلام نموده تا مشتركین با پیامك شناسه اشتراك خود، اطلاعات خودرا ثبت كنند. تمامی مشتركین برای صدور قبض پیامكی، می توانند با ارسال پیامك به سرشماره ۱۰۰۰۱۹۴ اقدام نمایند.
مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شركت ملی گاز
مشتركین می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http: //ghabz.nigc.ir/ اطلاعات و شماره تلفن همراه خودرا به دقت وارد و ثبت نمایند.
۵ روش پرداخت قبض پیامكی گاز
روش های مختلفی برای پرداخت قبض پیامكی وجود دارد. از قبیل:
· مراجعه به سامانه جامع پرداخت قبض بامَن ۲۴
· مراجعه به دفاتر پیشخوان
· دستگاه خودپرداز
· تلفن بانك
· اپلیكیشن های بانكی
یكی از بهترین روش های پرداخت قبض، مراجعه به سامانه بامَن ۲۴ است كه با چند كلیك ساده به راحتی این امكان را فراهم ساخته است. این سامانه علاوه بر پرداخت قبض، خدمات خرید شارژ و خرید بسته اینترنتی را نیز ارائه می دهد.
نحوه اطلاع از مبلغ قبض گاز و پرداخت قبض در سامانه بامن ۲۴


به سامانه بامَن ۲۴ به آدرس اینترنتی www.Baman۲۴.ir بازگشت كنید، بعد از انتخاب گزینه «پرداخت قبض» به گزینه های پرداخت قبض تلفن ثابت، همراه اول، ایرانسل، برق، گاز، آب، عوارض شهرداری، جریمه راهنمایی و رانندگی و مالیات دسترسی خواهید داشت.
«پرداخت قبض گاز» را انتخاب نموده و «شناسه پرداخت» و «شناسه قبض» را وارد كنید. بعد از استعلام و مشاهده اطلاعات قبض گاز خود مانند مبلغ قابل پرداخت، گزینه پرداخت را انتخاب و هزینه قبض خودرا پرداخت نمایید.
آیا تاكنون پرداخت قبض زیر ۴۵ ثانیه را تجربه كرده اید؟ لذت پرداخت آسان و امن را بامن ۲۴ تجربه كنید.
www.Baman۲۴.ir
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/08/20
09:52:40
5.0 / 5
4065
تگهای خبر: بانك , خدمات , شركت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است