استیون هاوكینگ ایران مسابقه ویلچررانی برگزار می نماید

استیون هاوكینگ ایران مسابقه ویلچررانی برگزار می نماید المور: وحید رجبلو كه این روزها به چهره شاخص جامعه معلولان تبدیل گشته و به وی لقب استیون هاوكینگ ایران را داده اند، از برگزاری یك رویداد ویلچرانی خبر می دهد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، این رویداد كه «توانیران» نام دارد در چارچوب مسابقه برگزار می گردد و به شكلی طراحی شده كه شركت كننده های آن برای لحظاتی بتوانند خودرا در شرایط یك فرد معلول قرار دهند.
رجبلو، مدیرعامل استارتاپ توانیتو، درباره انگیزه طراحی این رویداد می گوید: «هدف ما از برگزاری این مسابقه ویلچرانی بین افراد بدون معلولیت و دارای معلولیت این است كه فرهنگ سالم سالاری را به چالش بكشیم. در این مسابقه هفت تیم پنج نفره به اسامی خبریتو (از خبرنگاران بنام)، پهلوانیتو (از مدیران استارتاپ ها)، اكسیژنیتو (از چهره های ورزشی)، توانیتو (از اعضای توانیتو)، اسنپیتو (از مدیران جوان اسنپ)، فودیتو (از مدیران اسنپ فود)، تریپیتو (از مدیران اسنپ تریپ) با حضور یك فرد معلول در هر تیم به رقابت می پردازند».
رویداد «توانیران» با شعار «با چرخش چرخ ویلچر من جهان به گردش درمی آید» و با حمایت طلایی اسنپ و همین طور حمایت اسنپ فود و اسنپ تریپ در تاریخ ۲۸آذر در مجموعه ورزشی انقلاب انجام خواهد شد. در این رویداد، افراد دارای معلولیت جسمی و حركتی در كنار افراد بدون معلولیت كه از بین خبرنگاران نام آشنا و چهره های سرشناس استارتاپی انتخاب شده اند در یك رقابت چندوجهی شركت خواهند كرد تا تجربه ای كوتاه از برداشتن مرز بین جهان معلولان و افراد سالم را به نمایش بگذارند. اخبار مربوط به این رویداد را می توانید بوسیله هشتگ توانیران در شبكه های اجتماعی دنبال كنید.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/09/24
22:47:44
5.0 / 5
4591
تگهای خبر: شبكه , شركت , مد , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است