مدیرعامل بانك ملی ایران:

ملی فكر نماییم و ملی كاركنیم

ملی فكر نماییم و ملی كاركنیم به گزارش المور مدیرعامل بانك ملی ایران با تاكید بر این كه منابع این بانك متعلق به مردم و كشور است، اظهار داشت: همه ما باید در جریان اداره كردن اموری كه در دستمان است، «ملی» فكر نماییم و «ملی» كاركنیم.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام روابط عمومی بانك ملی ایران، دكتر محمدرضا حسین زاده در دیدار با مدیرعامل شركت پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) با تاكید بر اینكه همه كشور برای همه مردم ایران است، افزود: تاریخ بانك ملی ایران نشان داده است مردم كشورمان از جان ودل برای تأسیس و فعالیت این بانك مایه گذاشته اند و ما هم همه تلاشمان را برای حفظ و صیانت از آن به كار می بندیم.
وی اجرای پروژه های عظیم كشوری مانند پتروشیمی ها، پالایشگاه ها و آزادراه ها با حمایت بانك ملی ایران را خاطرنشان كرد و اظهار داشت: خدمات گسترده این بانك به عموم مردم بر هیچ كس پوشیده نیست و دایره این خدمات هرروز هم بیشتر توسعه می یابد.
حسین زاده به تحول بانك ملی ایران در حوزه بانكداری الكترونیك و بانكداری دیجیتال اشاره و تصریح كرد: محصولات نوین این بانك توانسته به نحو بسیار مطلوبی در بین مشتریان رخنه كند، به صورتی كه مشتریان بزرگ و كوچك بانك ملی ایران امروز با این خدمات نه تنها حساب های بانكی بلكه وجوه خویش را هم مدیریت می كنند.
مدیرعامل شركت پتروشیمی بندر امام هم در این دیدار با بیان این كه این مجموعه از سال ها پیش مشتری بانك ملی ایران است، اظهار داشت: خدمات بانك ملی ایران برای ما كاملاً شناخته شده و مطلوب است.
حمیدرضا رستمی با اشاره به این كه 10 درصد كل عملكرد صنعت پتروشیمی كشور به این مجموعه مربوط است، اظهار نمود: فعالیتهای پتروشیمی بندر امام در داخل و خارج بسیار گسترده است و از این رو ادامه همكاری با بانك ملی ایران برای ما لزوم دارد.
برات كریمی عضو هیات مدیره بانك ملی ایران هم در این دیدار با اشاره به خدماتی كه این بانك می تواند در اختیار شركت پتروشیمی بندر امام بگذارد، اظهار داشت: ما علاوه بر این كه می توانیم پروژه های توسعه این حوزه پتروشیمی را تأمین مالی نماییم، آمادگی داریم در حوزه صدور ضمانت نامه با حداكثر توان وارد میدان شویم.
محسن امین زارع معاون امور ارزی و بین الملل بانك ملی ایران هم با بیان این كه واحدهای خارجی این بانك با وجود اعمال تحریم ها ضد كشورمان با جدیت در حال فعالیت هستند، اظهار داشت: بانك ملی ایران آمادگی دارد از راه واحدهای داخلی و خارجی، صرافی و كارگزاری خود عملیات نقل وانتقال پول را برای صادركنندگان و واردكنندگان ازجمله فعالان صنعت پتروشیمی انجام دهد.
در این دیدار كه مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی، رئیس اداره كل روابط عمومی و رئیس اداره كل بازاریابی و امور مشتریان بانك ملی ایران هم حضور داشتند، درباره شیوه ادامه همكاری با شركت پتروشیمی بندر امام بحث و تبادل نظر شد.
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/10/09
13:41:50
5.0 / 5
3979
تگهای خبر: ارز , الكترونیك , بازار , بانك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است