مجموعه كتاب های شب امتحان انتشارات خیلی سبز

مجموعه كتاب های شب امتحان انتشارات خیلی سبز المور: دوستان عزیزی كه تا این لحظه لای كتاب درسی شون رو باز نكردن قراره كتاب های مخصوص شب امتحان را معرفی نماییم.به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام كتاب پایتخت، انتشارات خیلی سبز یك سری كتاب با عنوان شب امتحان چاپ و منتشر نموده است، تمامی این كتاب ها در بروز ترین فروشگاه اینترنتی كتاب یعنی بانك كتاب پایتخت الان موجود و قابل خرید است.

توی متن زیر این كتاب ها رو بصورت كلی بهتون معرفی میكنم.

كتاب شب امتحان از ۴ قسمت اصلی تشكیل شده است كه به صورت زیر است:

۱- آزمون های نوبت اول: آزمون های شماره ی ۱ تا ۳ این كتاب مربوط به مباحث نوبت اول است كه خودش به دو قسمت تقسیم می شود:

الف) آزمون های طبقه بندی شده: آزمون های شماره ی ۱ و ۲ را فصل به فصل طبقه بندی كرده ایم. بدین سبب شما به راحتی می توانید بعد از خواندن هر فصل از درس نامه تعدادی سؤال را بررسی كنید. حواستان باشد این آزمون ها هم، ۲۰ نمره ای و مثل یك آزمون كامل هستند.

ب) آزمون طبقه بندی نشده: آزمون شماره ی ۳ را طبقه بندی نكرده ایم تا یك آزمون نوبت اول مشابه آزمونی را كه معلمتان از شما خواهد گرفت، ببینید.

۲- آزمون های نوبت دوم: آزمون های شماره ی ۴ تا ۱۲ از كل كتاب و مطابق امتحان اختتام سال طرح شده اند. این قسمت هم، خودش به ۲ بخش تقسیم می شود:

الف) آزمون های طبقه بندی شده: آزمون های شماره ی ۴ تا ۷ را كه برای نوبت دوم طرح شده اند هم طبقه بندی كرده ایم. با این كار باز هم می توانید بعد از خواندن هر فصل تعدادی سؤال مرتبط را پاسخ دهید. هر كدام از این آزمون ها هم، ۲۰ نمره دارند در واقع در این بخش، شما ۴ آزمون كامل را می بینید.

ب) آزمون های طبقه بندی نشده: آزمون های شماره ی ۸ تا ۱۲ را طبقه بندی نكرده ایم؛ پس، در این بخش با ۵ آزمون نوبت دوم، مشابهِ آزمون اختتام سال معلمتان مواجه خواهید شد.

۳- پاسخ نامه ی تشریحی آزمون ها: در پاسخ تشریحی آزمون ها تمام آن چه را كه شما باید در امتحان بنویسید تا نمرهء كامل كسب كنید، برایتان نوشته ایم.

۴- درس نامه ی كامل شب امتحانی: این قسمت برگ برندهء شما نسبت به كسانی است كه این كتاب را نمی خوانند در این قسمت تمام آن چه را كه شما برای گرفتن نمرهء عالی در امتحان زیست شناسی (۱) نیاز دارید، تنها در ۳۹ صفحه آورده ایم، بخوانید و لذتش را ببرید!

ضمنا از لینك زیر میتونید قسمتی از این كتاب ها رو دانلود و یا كتاب ها بصورت آنلاین خریداری كنید.

www.paytakhteketab.com/shabe-emtehan
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/10/25
16:39:59
5.0 / 5
4656
تگهای خبر: بانك , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است