بازار باسلام بازاری كه از دل مردم برخاسته است!

بازار باسلام بازاری كه از دل مردم برخاسته است! المور: بازار چیست؟ شاید بیشترین ذهنیت شما از بازار، جایی درهم و برهم و با هدف سود و فروش بیشتر است.به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام باسلام، ما می خواهیم بازاری را به شما معرفی نماییم كه خرید و فروش در آن حرف اول را نمی زند و اتفاقاً درهم و برهم نیست و راسته هایش مرتب و منظم اند. راسته هایی كه هركدامشان عطر به خصوصی دارند، از عطر نان محلی گرفته تا عطر دستانی كه سازه هایشان را به معرض نمایش گذاشته اند. این بازار، یك بازار اجتماعی و مردمی است كه در غربت مجازآباد، دل ها را به هم نزدیك تر می كند و آرزوهای دور و دراز را به واقعیت تبدیل می كند. بازار باسلام، یك رسانه ی اجتماعی برای كسب وكارهای محلی و خانگی است.

وقتی نمك گیر می شوید!

واقعیتش را بخواهید، اگر وارد بازار باسلام شوید و فضای صمیمی و حمایت ها و محصولات رنگارنگ و سنتی ایرانی را یك جا ببینید، كسی تضمین دل كندن از این بازار را برای شما نمی كند! معاشرت و مردم داری حرف اول این بازار است تا پیش از گرم شدن بازار خرید و فروش، دل ها بیشتر به هم نزدیك شوند و جوانه ی امید در دل همه ی مردم ساعی این بازار قد بكشد.

قصه هایی كه از در و دیوار باسلام آویزانند!

هر آدمی قصه ی منحصربه فرد خودش را دارد. بازار باسلام پر است از قصه ی آدم هایی كه ساده و بی تكلف اند؛ اهل تلاش و كارند و در شرایط سخت اقتصادی آستین بالا زده اند و كسب وكاری راه انداخته اند. قصه های مردم این بازار، افسانه نیست، قصه هایی است پر از فراز و فرود، اشك و لبخند دارد و در نهایت تحسین همه را برمی انگیزد. اهالی این بازار از دل روستا و شهرها بدون هیچ وابستگی به نهادهای دولتی، بلند شده اند و قصه شان را می گویند تا با یك دلی و هم صدایی، مردم هم جنس خودشان را به یك همت و تلاش همگانی برای رونق كسب وكار دعوت كنند و برای هم امید بكارند و بركت برداشت كنند.

اول آشنا شوید، بعد بخرید!

قبل از هر دادوستدی در بازار باسلام، شما بعنوان خریدار می توانید با غرفه دار ارتباط بگیرید، با او آشنا شوید و زبان مشتركی برای دغدغه هایتان پیدا كنید. در فضای این بازار اجتماعی، غرفهدار خیلی ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی از محصولش می گوید، از این كه چطور تهیه شده، كاربرد و خواصش چیست و اصلاً چه شد كه راوی قصه ی محصولش در بازار باسلام شد. شما حرف های غرفه دار را می شنوید و از انتظاراتتان می گویید، انتظاری چون دریافت محصول باكیفیت و ارزان. حتی می توانید با غرفهدار چانه بزنید و قیمت ها را با سایر محصولات مشابه مقایسه كنید تا در نهایت یك انتخاب خوب داشته باشید.

گاهی هم با نوشتن تجربه ی خرید و رضایت از محصول غرفهدار، هم بازار او را رونق می دهید و هم خیال خریدارهای دیگر را از دریافت یك محصول باكیفیت، راحت می كنید.

بدون هزینه، باسلامی شوید!

یكی از خاصیت های بازار اجتماعی باسلام، فراهم كردن شرایط دیده شدن شما در كنار محصولتان است. شما می توانید به صورت رایگان غرفه بسازید، فعالیت كنید و از همه مهم تر دوستان خوبی از سراسر ایران پیدا كنید. دوستانی كه هركدام كوله باری از تجربه شان را در بازار باسلام روی زمین گذاشته اند و آنها را در اختیار شما قرار می دهند. چه غرفهدار باشید و چه خریدار، می توانید بعنوان یكی از اعضای خانواده ی باسلام، هرروز با سایر اعضای باسلام، سلام و خوش وبش كنید و حال دلتان را خوب كنید.

خوش آمدی قهرمان!

بازار باسلام، یك بازار اجتماعی است و شما و دوستانتان در این بازار نقش مهمی دارید. شما قهرمان های این بازارید كه چرخ اقتصاد را با كمك هم می چرخانید و تلاش می كنید. در این بازار مردمی، مقرر است همه برای ارتقای هم تلاش كنند، كارهای گروهی انجام دهند و برای رسیدن به اهدافشان، لحظه ای توقف نكنند.

نویسنده شوید!

بیرون ریزی افكار و اشتراك آن با دیگران، یكی از جذاب ترین بخش های بازار باسلام است. در این بازار بعنوان غرفهدار، هم مهارت نویسندگی را می آموزید و هم فرصتی برای معرفی محصولتان پیدا می كنید. حتی اگر غرفهدار نباشید، می توانید به راحتی مطالب خودرا در صفحه ی اختصاصی تان منتشر كنید و بازخوردهای مختلف را ببینید.

به روز باشید!

جهان باسلام، بزرگ تر از آنی است كه تصور می كنید. به جز خبرهای گپ وگفت و خرید و فروش در بازار آن، خبرهای دیگری هم هست. زمانی كه شما باسلامی می شوید، می توانید با عضویت در خبرنامه مجله ی باسلام، از آخرین قصه های موفقیت غرفهداران، محصولات معرفی شده، آموزش های روز، مطالب جذاب مرتبط باسلامتی و زیبایی و تغذیه و كلی مطالب مفید دیگر مطلع شوید.

بازار باسلام میزبان تمام اتفاقات خوبی است كه شما آنرا رقم می زنید. در این بازار اجتماعی قدم بگذارید و با مردم ساعی این سرزمین از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب هم صدا شوید.

انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/11/01
19:02:50
5.0 / 5
4237
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , تخصصی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است