بهبود كیفیت ناوگان كارتخوان ها امسال موفقیت آمیز بود

بهبود كیفیت ناوگان كارتخوان ها امسال موفقیت آمیز بود به گزارش المور بهبود كیفیت ناوگان كارتخوان ها یكی از اقدامات ایران كیش امسال است.به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابرعلام ایران كیش، پیمان طبری مدیر عامل ایران كیش اظهار داشت: در سال ۹۸ این ادعا را داشتیم كه ۲۰۰ هزار كارتخوان در انبارها وجود دارد كه می توان از آنها در بستر شركت استفاده كرد، با عنایت به این كه قیمت این كارتخوان ها بالا رفته، ارزش بیشتری پیدا كرده و احیای آنها كمك بسیار بزرگی به ایران كیش به حساب می آید. پیش تر این دستگاه ها قابل استفاده نبودند اما ما توانستیم به تكنولوژی احیای تمامی آنها دست یابیم.

وی اضافه كرد: اپلیكیشن تمامی این كارتخوان ها نوشته شده و چند هزار مورد از آنها را پایلوت كرده ایم، بدون شك بازگشت این ۲۰۰ هزار دستگاه به ناوگان ایران كیش فرصت بسیار عالی برای این شركت چه از لحاظ درآمدی و چه گسترش بازاری كه به دنبال آن هستیم ایجاد خواهد نمود.

طبری تصریح كرد: احیای این دستگاه ها تماما بومی و موفقیت آمیز بوده و نشان داده است ایران كیش تیمی دارد كه بخش عمده ای از نیازهای خودش را مستقل مهیا می كند. این دستاورد پیش تر برای ایران كیش وجود نداشت.

انتهای رپرتاژ آگهی


1398/11/03
20:21:24
5.0 / 5
4369
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است