استفاده از ساده ترین روش برای دریافت رمز پویای كارت در بانك تجارت

استفاده از ساده ترین روش برای دریافت رمز پویای كارت در بانك تجارت به گزارش المور بانك تجارت به منظور دسترسی ساده تر مشتریان به رمز یك بار مصرف (پویا)كارت، امكان دریافت رمز با كد دستوری #۸۸؛۷۸۸؛ را فراهم نموده است.به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی بانك تجارت، با عنایت به اهمیت تغییر رمز دوم ایستا به رمز دوم یك بار مصرف (پویا) برای تمامی كارت های بانكی و سیاست های بانك مركزی جمهوری اسلامی در خصوص غیرفعال شدن رمز ایستا از آغاز دیماه ۱۳۹۸ الان دارندگان تجارت كارت می توانند برای دریافت رمز پویای كارت بانكی خود علاوه بر سامانه همراز، از كد دستوری #۸۸*۷۸۸* استفاده كنند.

ثبت كارت در سامانه رمز پویا در بستر USSD به صورت غیرحضوری بوده و كاربران بعد از شماره گیری كد #۸۸*۷۸۸* و انتخاب رمز پویا، با هدف امنیت بیشتر لزوم دارد یك عدد ۵ رقمی را بعنوان رمز انتخاب كنند. بعد از آن، برای ثبت نام، شماره ۱۶ رقمی روی كارت، كد ملی و رمز دوم ایستا را وارد كرده و در صورت تائید اطلاعات و مطابقت با شماره تلفن همراه ثبت شده در اطلاعات حساب بانكی، پیامكی در خصوص موفقیت ثبت نام برای كاربر ارسال می شود.

پس از ثبت نام و تعریف كارت در بستر USSD، دریافت رمز پویا از منوی ۴ دریافت رمز یك بار مصرف در این سامانه به راحتی امكانپذیر بوده و رمز نمایش داده شده تا ۴۰ ثانیه دارای اعتبار است.

كاربران تلفن های همراه هوشمند كه تمایل دارند علاوه بر نصب اپلیكیشن همراز، از راه كد دستوری هم رمز پویا را دریافت نمایند، می توانند از گزینه فعال سازی استفاده كنند. در این صورت بعد از انتخاب كارت مورد نظر، احتیاج به وارد كردن شماره سریال دریافتی در رسید خودپرداز وجود دارد. همینطور غیر فعالسازی رمز پویا در این سیستم امكان پذیر است.

بانك تجارت به منظور بهره مندی سایر مشتریانی كه به گوشی هوشمند و نصب برنامه همراز دسترسی ندارند، این امكان را فراهم آورده است.

در صورتی كه مشتری با شماره تلفن همراهی كه قبلا به بانك معرفی نكرده، مبادرت به شماره گیری كد دستوری كند، پیامكی در خصوص عدم تائید شماره تلفن همراه برای مشتری ارسال می شود و ثبت نام انجام نخواهد شد. در این صورت مشتری می تواند با رفتن به نزدیكترین شعبه بانك تجارت در سراسر كشور، شماره تلفن همراه خود در سامانه بانك را اصلاح دهد.

مشتریان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند با مركز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل كرده یا به نشانی اینترنتی www.tejaratbank.ir و شعب بانك تجارت در سراسر كشور رجوع كنند.

انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/11/04
22:11:43
5.0 / 5
4377
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است