پوشش درمانی بیمه نامه سامان، از بدو تولد تا 70 سالگی است

پوشش درمانی بیمه نامه سامان، از بدو تولد تا 70 سالگی است المور: نظام سلامت یك حوزه هزینه بر بوده كه هیچ یك از كشورهای توسعه یافته و متوسط دنیا نتوانسته اند هزینه بهداشت و درمان خودرا كم كند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام بیمه سامان، البته خیلی از كشورها توانسته اند آنرا مدیریت و كنترل كنند، اما كاهش چندانی در میزان هزینه ها رخ نداده هر چند كه بودجه آنها هرساله روبه افزایش هم بوده است.
سهم سلامت از تولید ناخالص ملی در كشورعقب تر است و در مقابل اما سرانه هزینه سلامت در ایران، رتبه هشتاد و یكم دنیا را دارد كه این یعنی، هزینه سلامت در ایران بمراتب گران تر از خیلی از سایر كشورهای جهان تمام می شود.
هزینه های پاراكلینیكی در دو بسته یا گروه در بیمه تكمیل درمان عرضه می شود: هزینه های پاراكلینیكی نوع یك در بیمه تكمیلی كه شامل سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسكن، انواع اندوسكوپی، ام آر آی، اكو اردیوگرافی، استرس اكو، دانسیتو متری و هزینه های پاراكلینیكی نوع دو در بیمه تكمیلی كه شامل تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرو متری)، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه (سیستو متری)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم است.
تلفیق این اقدامات، می تواند هزینه ها را تا چندین برابر افزایش دهد.


به عبارت دیگر، پرداخت هزینه های تشخیصی، پاراكلینیكی و هزینه های جراحی های سرپایی می تواند برای خیلی از افراد جامعه به یك چالش تبدیل گردد، بطوریكه آنها را حتی از ادامه درمان منصرف سازد.
شركت بیمه سامان با پوشش هزینه های این بخش از خدمات درمانی، توانسته بخش قابل توجهی از دغدغه بیمه گذاران خودرا برطرف كند.
نكته مهم در خرید این پوشش های بیمه ای، این است كه خریداران به صورت خانوادگی می توانند پوشش های تكمیل درمان را دریافت نمایند و دیگر نیازی هم به بیمه گر پایه نداشته باشند.
در واقع، در بیمه نامه درمان خانواده شركت بیمه سامان، پوشش ها برمبنای شرایط سنی، از بدو تولد تا ۷۰ سالگی ارائه شده اند.
پرداخت هزینه های تشخیصی، پاراكلینیكی و هزینه های جراحی های سرپایی جزئی از خدمات در نظر گرفته شده برای خریداران بیمه نامه تكمیل درمان شركت بیمه سامان است.
بطوریكه این افراد می توانند مطمئن باشند حداكثر تا پنج میلیون تومان از هزینه های این گونه خدمات را تنها با پرداخت حق بیمه ای ناچیز دریافت خواهند كرد.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1398/11/24
20:03:40
5.0 / 5
4154
تگهای خبر: بیمه , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است