یك آبگرمكن دیواری باكیفیت چه ویژگی هایی دارد

مزیت های مورد انتظار از یك آبگرمكن دیواری امروزی

مزیت های مورد انتظار از یك آبگرمكن دیواری امروزی المور: در دسترس بودن آب گرم به صورت مطمئن و مستمر با كمترین هزینه، نیاز تمام مردم به حساب می آید و آبگرمكن های دیواری با كیفیت باید قادر باشند، تمام انتظارات مصرف كنندگان همچون دوام، كاهش مصرف انرژی، بهره گیری از تكنولوژی های روز دنیا و... را پاسخ دهند.به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بوتان، هماهنگ بودن قابلیت های یك محصول با نیازهای مصرف كننده خصوصیت مهمی است كه باید در محصولی همچون آبگرمكن دیواری مدنظر قرار گیرد. یكی از نیازهای مهم مصرف كنندگان آبگرمكن در كشور ما تولید محصولی است كه بتواند با فشار كم آب هماهنگ عمل كند.

بر اساس این نیاز، آبگرمكن هایی كه با كمترین فشار آب -حتی معادل فشار آب یك شیر سماور درحین پركردن یك استكان چای- كارآیی خویش را به نحو مطلوب حفظ كنند در مناطقی از كشور كه دچار افت و نوسان فشار آب هستند با استقبال فراوان مواجه می گردد. به علاوه این خصوصیت باعث صرفه جویی در مصرف آب شده و كاهش هزینه های خانواده ها را هم به همراه دارد. از آنجائیكه بر مبنای تحقیقات صورت گرفته حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد انرژی مصرفی هر خانوار ایرانی صرف تامین آب گرم بهداشتی می شود، استفاده از چنین آبگرمكنی باعث صرفه جویی فراوانی در گاز مصرفی خانواده ها هم می گردد.

مزیت مهم دیگر مورد انتظار از آبگرمكن های دیواری، ایمنی بالا است. آبگرمكن هایی كه دارای سیستم های ایمنی مانند كلید حرارتی روی مبدل، كلید حرارتی روی كلاهك تعدیل و دیگر سیستم های هوشمند قطع گاز هستند، ایمنی و بهره وری انرژی تضمین شده ای دارند.

طول عمر وسایلی همچون آبگرمكن كه در تماس مستمر با آب هستند همواره دغدغه مشتریان بوده و مرتفع ساختن این دغدغه هم مزیت مهم دیگری برای یك آبگرمن دیواری به حساب می آید. بنا به اعلام متخصصان تولید، آبگرمكن هایی كه به فناوری توربولاتور مجهز شده و در مقابل رسوب املاح آب مقاوم باشند این دغدغه را برطرف می كنند. استفاده از توربولاتور در مبدل آبگرمكن باعث می گردد كه رسوب آب خیلی دیرتر داخل مبدل ته نشین شود كه همین مبحث باعث افزایش زمان رسوب گیری آن و افزایش عمر دستگاه می گردد.

یكی دیگر از خصوصیت هایی كه باعث اطمینان مصرف كنندگان به محصولی همچون آبگرمكن دیواری می شود، تولید این محصول طبق استانداردهای روز ملی ایران و كسب تاییدیه ها و گواهینامه های كیفی مراجع شناخته شده و معتبر خارجی است. این استانداردها و گواهینامه ها مبین این نكته است كه كیفیت تولید آبگرمكن دیواری به صورت مستمر توسط مراجع ذیصلاح داخلی و خارجی مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرد.

یكی دیگر از مزایای مهم یك آبگرمكن دیواری با كیفیت و مورد اعتماد، گارانتی و خدمات بعد از فروش این كالا است. بدیهی است كه هر چه مدت گارانتی آبگرمكن دیواری طولانی تر و خدمات بعد از فروش آن كامل تر، در دسترس تر و به روزتر باشد، اعتماد و اطمینان مصرف كننده به آن محصول بیشتر خواهد بود.

آخرین خصوصیت كه می تواند مصرف كنندگان را در مورد با كیفیت بودن یك آبگرمكن دیواری اقناع كند، صادراتی بودن این محصول است. محصولی مثل آبگرمكن دیواری اگر فقط در بازار داخلی مشتری داشته باشد، كیفیت آن بطور قطع به اندازه محصولی كه جای خویش را در بازارهای صادراتی آسیا و اروپا باز كرده، قابل اطمینان نیست. این خصوصیت در مورد آبگرمكن های دیواری كه صادرات مستمر به بازارهای اروپایی دارد، چشمگیرتر است چون كه كشورهای اروپایی برای پذیرش یك محصول صنعتی به بازار خود استانداردهای كیفی سخت گیرانه تری را دارند.1396/10/30
14:53:09
5.0 / 5
4936
تگهای خبر: بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است