نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی

نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی به گزارش المور بیمه دی به منظور معرفی فعالیت ها و عرضه توانمندی های خود و همینطور كسب بازار جدید در نخستین نمایشگاه بین المللی جامع صنایع دریایی ایران كه ۴ تا ۷ بهمن ماه امسال در تهران در حال برگزاری است، حضوری فعال و اثربخش دارد.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام بیمه دی، این شركت بیمه به منظور معرفی فعالیت ها و عرضه توانمندی های خود و همینطور كسب بازار جدید در نخستین نمایشگاه بین المللی جامع صنایع دریایی ایران كه ۴ تا ۷ بهمن ماه سال جاری در تهران در حال برگزاری است، حضوری فعال و اثر بخش دارد.
بیمه دی در نخستین نمایشگاه بین المللی جامع صنایع دریایی ایران كه ۴ تا ۷ بهمن ماه ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است، به منظور معرفی فعالیت ها و عرضه توانمندی های خود و همینطور كسب بازار جدید حضوری فعال و اثربخش دارد.
اطلاع رسانی در مورد خدمات بیمه ای قابل ارائه، مذاكره و گفت وگو با بیمه گزاران بالقوه، توزیع بروشورها و بسته های تبلیغاتی و همینطور تهیه بانك اطلاعاتی از بازدیدكنندگان غرفه، از مهم ترین فعالیت های انجام شده در این نمایشگاه است.


 

1396/11/07
19:25:15
5.0 / 5
5019
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است