پیش از دیر شدن به فكر آینده اقتصادی باشیم

پیش از دیر شدن به فكر آینده اقتصادی باشیم امسال با وجود انتشار ویروس كرونا، هیچكس نمانده كه تحت تاثیر این ویروس و تبعات اقتصادی آن قرار نگرفته باشد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام حساب رایان پارس، هر شخص یا سازمانی را که نگاه نماییم متوجه می شویم که همه به غیر از مشکلات بهداشتی، به صورتی درگیر مشکلات اقتصادی ناشی از آن شده اند، این لطمه برای بعضی ها بسیار زیاد و برای بعضی کم تر بود.
اما آیا تابحال به این مساله فکر کردید که چطور یک سری از کسب و کارها توانستند با وجود فاجعه پاندمی کرونا همچنان سرپا باشند و امیدوار به آینده در راه موفقیت خود قدم بردارند؟
موضوع بر می گردد به برنامه ریزی صحیح؛ بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها پیش از این که اتفاقی مثل پاندمی کووید ۱۹ رخ دهد، چشم اندازی صحیح از آینده و مشکلات محتمل برای خود و کسب و کارشان ترسیم کردند و همین برنامه ریزی صحیح موجب شد تا بتوانند در حد زیادی جلوی لطمه های بیشتر را بگیرند.
نرم افزار مالی تحت وب، گره گشای مشکلات پیش بینی نشده
احیانا می پرسید مگر بقیه چه کردند که ما نکردیم!؟
کسب و کارهای موفق معمولا خودرا با شرایط جدید (چه در سطح اجتماعی چه در سطح اقتصادی) وفق می دهند، یکی از کارهایی که کسب و کارها و سازمان های چابک انجام می دهند، تجهیز کردن خود با نرم افزارهای مالی تحت وب است.
امروزه با توجه به این که اینترنت جزئی جدا نشدنی از زندگی ما شده، استفاده از ظرفیت های آن برای پیشرفت در کار و زندگی، امری حیاتی شمرده می شود. باتوجه به شیوع ویروس کرونا و پررنگ شدند نقش دورکاری در سطح جامعه، کسب و کارهایی که از نرم افزارهای مالی تحت وب استفاده می کردند، توانستند به خوبی خودرا با شرایط جدید وفق دهند و از میزان صدمه ای که از شیوع ویروس کرونا دریافت نمودند بکاهند.
همین اقدام موجب شد تا پس از چند ماه علاوه بر کاهش لطمه حتی راندمان سازمان را با بهره گیری از ظرفیت دورکاری کارکنان که از نرم افزارهای مالی و اداری تحت وب استفاده می کردند بالا برند و نتایج جالب توجهی کسب کنند.
اما پرسنل سازمان ها و کسب و کارهایی که از نرم افزارهای مالی تحت ویندوز استفاده می‎ کردند، ناگزیر به حضور فیزیکی در شرکت یا سازمان بودند که همین مسئله علاوه بر نگرانی پرسنل و کاهش راندمان کاری آنها، بسیاری را گرفتار این ویروس موذی کرد.
بنا بر این پیشنهاد می نماییم اگر شما هم تجربه مشابهی دارید، به دنبال نرم افزار مالی تحت وب باشید تا در آینده از مشکلات این چنین جلوگیری کنید.


مزایای نرم افزار مالی تحت وب
نرم افزارهای مالی تحت وب، علاوه بر اینکه رابط کاربری جذاب و کاربر پسندی دارند، مزایای مهمی دارند که موجب برتری آنها در مقایسه با نرم افزارهای تحت ویندوز می شود. در ادامه به برخی از مزایای نرم افزار مالی تحت وب اشاره می نماییم.
. عدم وابستگی به مکان و سیستم عامل
یکی از بزرگترین خاصیت این نرم افزارها، دسترسی در هر مکان و زمان با بهره گیری از هر نوع پلت فرمی که قادر به استفاده از اینترنت باشد است. با وجود نرم افزار حسابداری تحت وب، کاربران دیگر محدود به حضور در محل شرکت یا سازمان نیستند و در هر زمان و مکان امکان دسترسی به آن با بهره گیری از نام کاربری و رمز عبور خودرا دارند.
بدین سبب در صورت عدم حضور کاربر در محل شرکت یا سازمان، مشکل خاصی در روند کاری پیش نخواهد آمد و در صرف زمان و هزینه صرفه جویی بسیار زیادی خواهد شد.
. کاهش هزینه های سربار
با توجه به این که نرم افزارهای مالی تحت وب وابستگی به مکان و پلت فرم ندارند، بدین سبب نیازی به خرید تجهیزات گران قیمت وجود ندارد. همین طور باتوجه به ماهیت چابک و انعطاف پذیری نرم افزارهای مالی، این امکان را در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می دهند تا با مدیریت صحیح منابع انسانی، منابع مالی، اطلاعات و مستندات سازمان، از هدر رفت زمان و پول جلوگیری نماید.
واسط کاربری جذاب
با توجه به این که نرم افزارهای مالی تحت وب از تکنولوژی ساخت به روز و پیش رفته تری نسبت به دیگر نرم افزارها بهره می برند، از رابط کاربری جذاب و به اصطلاح User Friendly برخوردار می باشند که کار کردن با این نرم افزارها را دلچسب تر می کند، در نتیجه موجب خستگی و کاهش راندمان کاری پرسنل نمی گردد.
. امنیت بالا
تصور کنید نرم افزار حسابداری شما تحت ویندوز (Local) است و تمامی اطلاعات حسابداری، ترازنامه و گزارشات تحلیلی در آن ثبت و نگهداری می شود، حال احتمال دارد به دلایلی مانند ایراد در سیستم سخت افزاری، ویروسی شدن و یا حتی اخاذی سودجویان، اطلاعات بسیار زیادی را از دست بدهید که بعضی اوقات جبران ناپذیر هستند. ولی با بهره گیری از نرم افزار مالی تحت وب و تهیه فایل پشتیبان، دیگر جای نگرانی وجود ندارد.
سخن آخر
همانطور که خیلی از کارشناسان پیش بینی کرده بودند، دنیای پیش از ویروس کرونا با دنیای پس از کرونا کاملا متفاوت خواهد بود؛ بنا بر این انسان ها چاره ای جز تطبیق خود با شرایط جدید نخواهند داشت و این مساله در مورد همه شرکت ها، سازمان ‎ها و کسب و کارها نیز صدق می کند.
اگر می خواهیم این کشتی طوفان زده را سالم به مقصد برسانیم، باید تصمیمات سریع و درست اتخاذ نماییم.
تحقیق درباره خرید بهترین نرم افزار حسابداری و مالی تحت وب یکی از این تصمیمات منطقی و صحیح بشمار می رود که می تواند کسب و کار شما را نجات دهد.
همیشه باید به فکر آینده باشید تا یک قدم از مشکلات جلوتر باشید، با این وجود جلوی ضرر را از هر کجا که بگیرید منفعت است، بدین سبب برای خرید نرم افزار مالی تحت وب تعلل نکنید و هرچه سریعتر برای مشاوره و یا بررسی شرایط با شرکت حساب رایان پارس ارتباط برقرار کنید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/07/26
13:49:39
5.0 / 5
1319
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است