چرا سفر؟ چرا سفر در دنیای امروز بی نهایت مهم است؟

چرا سفر؟ چرا سفر در دنیای امروز بی نهایت مهم است؟ به گزارش المور انسان ها در دنیای خود و بخصوص در اعتقادات و باورهایی که از دیگران به آنها ارث می رسد زندگی می کنند. انجام هر گونه سفر منوط به صدور مجوز از ستاد ملی مبارزه با کروناست.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام ژیوار، انتقادی که به انسان امروز وارد می شود این ست که با پیشرفت تکنولوژی، انسان معاصر بیشتر از گذشته در دنیای وسایل هوشمند خود غرق شده است.
این انتقاد از جنبه ای هم درست است، هم نادرست است، در واقع فناوری امروز به انسان کمک می نماید تا زاویه دید خویش را گسترش دهد و با دیگران در سرزمین های مختلف در ارتباط باشد اما همین تکنولوژی متاسفانه نیاز انسان به حرکت را کمتر و کمتر می کند و از او موجودی منزوی می سازد.
ما در جهانی زندگی می نماییم که هر روز بیشتر از روز گذشته در معرض تبلیغات رسانه ها و اخبارهای گوناگون قرار می گیریم اخباری که تمام اتفاقات یک کشور و احساسات یک ملت را بازگو نمی کنند.
سفر نیاز امروز بشر معاصر است تا با شکستن انزوای خود به درک درستی از جهان پیرامون خود برسد.
در آژانس ژیوار سفیر نوین، با عنایت به تجربه ای که در زمینه برگزاری تورهای اروپایی داریم، برای کشورهای فرانسه، اتریش، آلمان، سوئیس، هلند، مجارستان، جمهوری چک، آلمان واسپانیا تورهای حرفه ای و برنامه ریزی شده را از ما بخواهید. تور ایتالیا از تورهای محبوب اروپایی در میان نظر سنجی مسافران ژیوار است.


درمان ترس با سفر:
ترس بزرگترین سیستم دفاعی بشر برای دفع خطرات است، این ترس می تواند منجر به ایجاد حس های ناخوشایند افراد نسبت به یکدیگر شود. با سفر به سرزمین هایی که شناخت شما تنها مبتنی بر اطلاعاتی ناقص است، می توانید بر ترس خود از جهان های مختلف غلبه کنید و حتی باورهایی که پایه و اساس غلطی دارند را هم در خود از بین ببرید.
یادگیری زبان و فرهنگ جدید:
با سفر به کشورهای مختلف توانایی شناخت و درک زبان های گوناگون را پیدا می کنید و با فرهنگ های متفاوت هم آشنا می شوید. با دیدن فرهنگ های مختلف به شناخت درستی از آنها خواهید رسید، با این شناخت به آموزه ها و حرف هایی که تنها مبتنی بر اطلاعات نادرست است، غلبه خواهید کرد.
مشاهده می کنید که مردم تمام جهان به مانند شما هدف هایی ساده دارند، به دنبال حفظ میراث خود و پرستاری از فرزندان و خانواده خود هستند. به عبارت بهتر شما می آموزید که در دنیای امروز قدم بزنید.
کاهش دهنده استرس:
امروزه ما بیشتر از روز گذشته درگیر کار و زندگی روزمره شده ایم. اگر از صدای زنگ ساعت در بامداد زود، انجام کارهای داخل فهرست روزانه، رفتن به مسیرهای تکراری و... خسته شده اید. ساک سفر خویش را ببندید و خویش را با نخستین پرواز به ساحلی آرام، مکانی دلنشین برسانید. تجربه مکانی جدید بهترین چاره برای کاهش استرس زندگی شهری است.
کشف باردیگر خود:
در طول سفر مجبور هستیم با افراد مختلفی برخورد و تعامل داشته باشیم، این خصوصیت سفر به ما در رشد شخصیت ما بسیار کمک می نماید.
قرار گرفتن در شرایط خاص و ویژه ما را با چالش هایی روبه رو می کند که سبب می شود به توانایی هایی را در وجودمان کشف نماییم که شاید هیچگاه در شرایط امن خانه مان به آنها دست پیدا نمی کردیم.
لذت ماجراجویی و ساختن خاطرات ماندگار:
هنگام مسافرت ثبت خاطرات را فراموش نکنید. دوربین فیلمبرداری داشته باشید و از لحظات سرگرم کننده خود عکس بگیرید. در اواخر زندگی می توانید خاطرات شیرین را با نزدیکان و عزیزان خود گرامی بدارید. علاوه بر این، تجربیاتی که به دست می آورید برای افراد تبدیل به داستان های مهیج شنیدنی می شود.
تقویت رابطه ها:
اگر با همسرتان مرحله بدی را پشت سر می گذارید، رفتن به یک سفر در یک مقصد عاشقانه بهترین راه برای بازگرداندن خوشبختی و صمیمیت در رابطه شماست.
پیدا کردن ایده های تازه تجاری:
اگر به دنبال کسب و کار شخصی هستید و دوست دارید یک کارآفرین باشید، سفر به شما فرصت یافتن ایده های جدید را می دهد. با مشاهده دقیق مردم در مقصد خود شاید متوجه شوید کالایی را که آنها بدان نیازمندند به وفور در کشور شما یافت می شود پس با پیدا کردن راه تجارت به آن کشور تجارت خویش را راه اندازی کنید.
همینطور می توانید ایده های تجاری خویش را از کشور مقصد قرض بگیرید و آنها را در کشور خود پیاده کنید. طی قرن ها، ما شاهد چنین اتفاقی بوده ایم. افرادی که مسافرت می کنند و دیگر قسمت های دنیا را دیده اند، کارآفرینان باهوش تری هستند.
پیدا کردن دوستان جدید:
سفر فرصتی است برای دوستی های تازه، دوستانی که امکان دارد برای همیشه در زندگی همراه تان شوند. سفر راهی برای بازکردن دریچه های جدید به زندگی مان است، از سفر غافل نشوید.
ما در آژانس گردشگری ژیوار همراه شما برای بازکردن این دریچه ها شوید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/11/26
15:38:18
0.0 / 5
779
تگهای خبر: ارز , تجارت , تكنولوژی , زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است