پكیج آموزش تار مبتدی، آنلاین و تصویری

پكیج آموزش تار مبتدی، آنلاین و تصویری در این مطلب شما درباره آموزش تار مبتدی، آموزش تار آنلاین و آموزش تار تصویری مطالبی را آموزش خواهید دید.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابراعلام خنیاگر، در آموزش چهره به چهره هنرجو همواره باید برنامه خویش را مطابق با معلم، مدرس یا استاد تنظیم کند تا به حداقل پیشرفت هایی برسد اما یادگیری آنلاین همچون سکوی پرتاب کمک می نماید مهارت آموزی سریعتر اتفاق افتد.
آموزش موسیقی
اگر شما هم مایلید از مزایای شگرف آموزش آنلاین بهره ببرید و در سطح حرفه ای نواختن را بیاموزید، یادگیری آنلاین با ترسیم نقشه راه اصولی پیش روی شماست. در ادامه به برخی مزایای این سبک آموزشی اشاره می شود تا با دید بهتری دست به انتخاب بزنید.
خنیاگر کیست و چکار می کند؟
خنیاگر از پیشگامان آموزش تصویری و آنلاین موسیقی است که فرصت آموزشی برابری فراهم نموده تا تمامی علاقمندان به موسیقی ایرانی بتوانند از محضر اساتید فرهیخته نکات، تکنیک ها و مفاهیم را بیاموزند و از نواختن موسیقی لذت ببرند.
در ادامه به بعضی از اصول و خدمات این آموزشگاه اشاره می شود تا بدانید چطور با این حجم از استقبال هنرجویان روبرو شده است.
حضور اساتید برتر موسیقی ایرانی
اساتیدی در تهیه فیلمهای آموزشگاه خنیاگر حضور یافته اند که علاوه بر این که آثار فاخری را به هنر دوستان هدیه داده اند تجربه و رزومه آنها مبین سواد موسیقیایی وسیعشان است.
اساتید خنیاگر
● یادگیری ساز دف - استاد مسعود حبیبی
● یادگیری ساز سنتور - استاد سعید ثابت
● یادگیری هارمونی - استاد نادر مشایخی
● یادگیری ساز عود (بربط) - استاد علی پژوهشگر
● یادگیری ساز ویلون - استاد علی (همایون) رحیمیان
● یادگیری ساز پیانو - استاد سام اصفهانی
● یادگیری نظریه موسیقی - دکتر امیر حسین رمضانی
● یادگیری ساز گیتار - استاد کیوان میر هادی
● یادگیری متد میوزماسل - استاد محمد مهدی بابایی
● یادگیری ساز تار - استاد آزاد میرزا پور
● یادگیری ساز سه تار - استاد طینوش بهرامی
● یادگیری ساز نی - استاد شاهو عندلیبی
● یادگیری ساز هارمونیکا (ساز دهنی) - استاد منصور پاک نژاد
حضور گروه فیلمبرداری ماهر
پیشرفت در دنیای نوازندگی و خوانندگی بدون ارتباط برقرار کردن با سبک آموزشی ممکن نیست. مهارت و تخصص گروه فیلمبرداری را می توان در فیلمهای با کیفیت این آکادمی به صورت ملموسی شاهد بود. در واقع تخصص، هنر و مهارت دست به دست هم داده اند تا تمامی افراد بتوانند از سطوح مبتدی تا حرفه ای را بدون چالش پشت سر بگذارند.
کیفیت مطلوب جلسات آموزشی
تمامی نکات از نورپردازی، صدا پردازی و تدوین به شکل ماهرانه و تخصصی انجام گرفته است تا افراد بتوانند از پختگی کلام و تسلط اساتید بر مفاهیم بهره مند شوند.
نمایش نشانگر متحرک همزمان با کلام و اجرای اساتید از دیگر خصوصیت های منحصر به فردی است که به فهم بیشتر مبحث کمک می نماید. با این فیلمهای با کیفیت هنرجو فقط باید از پشتکار و علاقه برخوردار باشد تا پیشرفت کند.
امکان دسترسی راحت و بدون دردسر
علاقمندان به یادگیری، جهت استفاده از آموزش ها فقط نیاز است در وبسایت خنیاگر ثبت نام کنند تا با استفاده از اینترنت نیم بها از این سبک نوآورانه و با کیفیت بهره مند شوند.
اگر هنرجو به هر علتی از کیفیت آموزش ها ناراضی باشد می تواند از گارانتی برگشت وجه استفاده نماید. عرضه جلسات آموزش بروز را هم باید به دیگر خصوصیات این مجموعه حرفه ای افزود، در واقع دست اندرکاران مجموعه در تلاشند تا هنرجویان با آرامش، تمرکز و جسارت بتوانند از فضایی پر از طراوت مفاهیم را بیاموزند و با مشاهده ی پیشرفت قدم به قدم خود، به ادامه ی مسیر دلگرم شوند.
حل سریع مسائل آموزشی
درک مفاهیم و پیشرفت در راه یادگیری، باآنکه به آموزش استاد و پیگیری تمارین از جانب هنرجو وابسته است اما برخورد به چالش آموزشی امری طبیعی است. افراد علاوه بر این که می توانند با تیم پشتیبانی مشاوره ای داشته باشند، اساتید هم سوالات و چالش های آنها را پاسخگو هستند.
آموزش تار مبتدی و آنلاین
آزاد میرزاپور
علاقمندان به یادگیری تار این ساز خوش نوا می توانند از تجربیات استاد میرزا پور بهرمند شوند تا گام های اولین را درست بردارند.
بعد از پیگیری این ۲۳ قسمت که آنرا می توان معادل ۳۰ هفته آموزش حضوری دانست هنرجویان علاوه بر آشنایی با مفاهیم کتاب تار و سه تار هنرستان بر تمارین تکمیلی و قطعات خارج از کتاب هم مسلط می شوند.
از مهم ترین خصوصیت های شاخص این مجموعه استاندارد می توان به بیان گویا و نگاه ژرف استاد اشاره نمود که بعد از رفع ایرادات احتمالی کمک می کنند تمامی افراد با هر سطح از استعداد مهارت به دست آورند.
هنرجویان بعد از ۷ ماه نه تنها الفبا را می آموزند بلکه مهارت نواختن تار را تا سطوح متوسطه هم کسب می کنند.
درباره مدرس
استاد میرزا پور از هنرمندان شاخص در زمینه نواختن تار هستند که علاوه بر به ارث بردن استعداد از پدر رسول میرزاپور، خود تلاشی مضاعف برای قدم گذاشتن در وادی بی پایان موسیقی داشتند.
علاوه بر محمدرضا لطفی و حسین علیزاده، طینوش بهرامی، شادروان رضا وحدانی، ارشد طهماسبی.
از اساتید بنامی هستند که ایشان افتخار شاگردی در محضر شان را داشتند.
فعالیت های هنری
آثار آزاد میرزاپور از دیرباز با گوش مردم آشنا هستند. حضور در رادیو و تلویزیون از زمان تحصیل و انتشار آلبوم هایی همچون با ستاره ها، فصل عاشقی، ارگ خاموش، خداوندگار اسرار، بی مهابا در این امر تأثیر بسیاری داشته است.
در سریال همسایه ها و سریال شیخ بهایی هم بعنوان نوازنده فعالیت داشته اند. از دیگر سوابق شاخص ایشان می توان به عود نوازی در تور کنسرت ایران من همراه با استاد همایون شجریان و سهراب پورناظری را اشاره نمود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1399/12/09
23:40:06
0.0 / 5
750
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است