مزایای درب های اتوماتیک کشوئی

مزایای درب های اتوماتیک کشوئی هنگامی که یک درب اتوماتیک برای ورود عابران خود انتخاب می کنید، مهمست که آنها تمام نیازهای شما را برآورده سازند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام وندور فهرست ایران، در این جا، نگاهی به مزایای انتخاب سیستم درب های اتوماتیک کشوئی می اندازیم.
فهرست مطالب این پست وندور فهرست ایران
عمده مزایای درب اتوماتیک کشویی در کشوئی چطور کار می کنند؟ عملکرد درب کشویی موارد استفاده از عمل کننده درب کشویی راه اندازی عملگر درب کشویی درب های کشویی اتوماتیک و درب های ICU قیمت درب اتوماتیک کشویی درب اتوماتیک کشوئی چطور کار می کند؟ قیمت درب کشویی اتوماتیک کلام پایانی ارتباط با ما
تهران – یوسف آباد، خیابان بیستون، جنب ۲ / ۱، پلاک ۶۲ طبقه دوم واحد ۴
شماره مستقیم کارشناس: ۰۹۱۲۲۲۵۰۶۱۷
شماره تماس دفتر: ۰۲۱۸۶۱۲۶۵۰۱
ساعت پاسخ گویی: ۹ الی ۱۸
ایمیل سازمانی: info@vendorlistiran.com

عمده مزیت هایی که می توان برای درب های اتوماتیک کشوئی نام برد می توان به موادر زیر اشاره کرد؛
حفظ جریان عبور و مرور درب های اتوماتیک کشوئی برای مناطق شلوغ و پرتردد بسیار مناسب هستند، برای اینکه آنها فضای شما را اشغال نمی کنند و این انتخاب خوبی برای مکان هایی مثل فرودگاه ها است جایی که افراد در جهات مختلف حرکت می کنند و یا فروشگاه هایی که فضا محدود است. علاوه بر این، وجود چنین درب هایی به ایجاد راحتی و آسایش محیط شما کمک می کنند.
اطمینان از ایمنی مطلوب درب های کشوئی انتخاب ایمنی هستند، و ریسک کمی برای جراحت و لطمه وجود دارد. همانطور که هر طرف درب های کشوئی باز می شوند، مجال کمی برای عابرین وجود دارد که بین درب ها گیر بیفتند یا گرفتار شوند. فناوری مانند سنسورهای ایمنی، با فناوری فرستنده و سنسورهای جانبی بموقع درب ها را باز می کند و ایمنی هر درب اتوماتیک کشوئی را بیشتر می کند.
رعایت مقررات صرف نظر از نیاز خود، هر کسی می تواند از درب اتوماتیک کشوئی برای ورود به ساختمان استفاده نماید. منظور از سنسورهای هوشمند این است کسانی که ناتوان از دسترسی به ورود هستند می توانند بدون توقف از میان در عبور کنند. همین طور آنها ورودی مناسبی برای مسیرهای فرار هستند، حسگرها اطمینان می دهند که برای افرادی که نیاز به عبور فوری از ورودی دارند هیچ مانعی وجود نخواهد داشت.
متناسب با مکان شما درب های اتوماتیک کشوئی می تواند متناسب با نیازهای ورودی شما ساخته شوند. اگر فضا محدود است، درب های کشوئی می تواند درون دیوار مخفی شوند.


درب های اتوماتیک کشوئی چطور کار می کنند؟
حس گر نوری
درب های کشویی اتوماتیک از سنسورهای تشخیص حرکتی و نور برای فعال کردن عملکرد باز و بسته شدن استفاده می نمایند. این حسگرها بر روی درب اتوماتیک نصب می شوند یا در بالا و یا در کنار قاب درب قرار می گیرد. این حسگرها از فناوری های مادون قرمز یا ماکروویو برای مشاهده ی حرکت استفاده می نمایند و اغلب در موقعیت تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند تا دسترسی آسانی برای هم افراد معلول و توانا و ایمنی و کارایی را امکان پذیر کند.
ساز و کار موتور درب کشویی اتوماتیک
حس گر حرکتی و نوری به یک بخش متحرک اصلی الکتریکی متصل شده که ساز و کار کلاج متصل به یک محرک کمکی یا چرخ دنده و صفحات درب را کنترل می کند. محرک کمکی و درب ها توسط تسمه داخلی یا کابل های لاستیکی متصل می شوند که عمل باز و بسته شدن درب ها را انجام می دهد.
شیارها و غلتک های درب کشویی اتوماتیک
درب های اتوماتیک برمبنای سبک درب یا کاربرد آنها، از چند طریق می توانند وصل یا نصب شوند. برخی از آنها از بالا وصل می شوند (درب های تمام شیشه ای بدون چهارچوب) و به کف متصل نمی شوند، اما هنگام کار از روی آن عبور می کند. آنها را می توان از جانب و غلتک ها و شیارهایی که به کف متصل هستند، نصب کرد.
عملکرد درب کشویی
عملکرد درب کشویی (با بازکننده درب کشویی یا عملکرد درب اتوماتیک) وسیله ای است که درب کشویی را جهت استفاده عابران به کار می اندازد و در را بطور خودکار باز می کند، منتظر می ماند و سپس آنرا می بندد.
موارد استفاده از عمل کننده درب کشویی
عمل کننده های درب کشویی به طور معمول در درب های بیرونی مشاغل خرده فروشی بزرگ استفاده می شوند، همین طور از آنها در آسانسورها (بالابر) استفاده می شود.
راه اندازی عملگر درب کشویی
یک عملگر درب، ممکنست به روش های مختلف راه اندازی شود.
حس گر نزدیک شونده (مانند حسگر رادار)- با نزدیک شدن کاربر به آن، در باز می شود. دکمه ای- هنگامی که کاربر دکمه ای را فشار می دهد در باز می شود. کنترل دسترسی- هنگامی که سیستم کنترل دسترسی تعیین می کند که کاربر مجاز به عبور است، در باز می شود. خودکار (در مورد آسانسور) هر یک از عوامل بالا سبب راه اندازی درخواست باز شدن در می شود، یا اگر در بسته شد باردیگر باز می شود.
حسگر ایمنی
می توان از حسگرها برای شناسایی موانع موجود در راه درب های بسته و در راه بسته شدن درها استفاده نمود. ساده ترین سنسور شامل پرتو نوری است که هدفش باز کردن درب است، هنگام وجود مانع، نور قطع می شود و عملگر از بسته شدن درب جلوگیری می کند. سنسورهای ایمنی مادون قرمز و رادار بطور معمول استفاده می شود.


انواع درب کشویی اتوماتیک
برای نمایش ادامه مقاله درب کشویی کلیک کنید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1400/06/26
14:17:54
0.0 / 5
198
تگهای خبر: صنعت , فروش , فناوری , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است