فرزین خبر داد:

تسریع فرآیند خروج بانک ملی ایران از بنگاه داری

تسریع فرآیند خروج بانک ملی ایران از بنگاه داری به گزارش المور مدیر عامل بانک ملی ایران از تسریع در روند خروج این بانک از بنگاه داری اطلاع داد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا بنابر اعلام بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا فرزین با بیان اینکه «بانک باید به جای پرداختن به بنگاه داری به عملیات بانکداری خود بپردازد»، اظهار نمود: پرداختن به بانکداری به جای بنگاه داری بعنوان یک استراتژی و راهی برای اصلاح کفایت سرمایه، اقدامی است که بانک ملی ایران آنرا سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.
وی با تکیه بر اینکه این روند در جهت دستور رئیس جمهور در خصوص اصلاح فرایندهای بانکداری در کشور صورت می گیرد، تصریح کرد: بنگاه داری وظیفه بانکها نیست، بلکه بانکها باید بنگاه خلق کنند و سپس آنرا در اختیار بنگاه داران حرفه ای قرار دهند.
مدیرعامل بانک ملی ایران ضمن اشاره به روند پیشین واگذاری بنگاه ها توسط این بانک، اعلام نمود: با اصلاح فرایندها، این روند سرعت خواهد گرفت.
به قول فرزین، فروش اموال مازاد و واگذاری بنگاه های در اختیار، نه تنها می تواند بانک را به جایگاه اصلی خود بازگرداند، بلکه حجم زیادی از منابع محبوس را هم آزاد کرده و در اختیار فرایندهای اصیل بانکداری قرار می دهد.
انتهای رپرتاژ آگهی


1400/11/03
14:17:14
0.0 / 5
244
تگهای خبر: بانك , سرمایه , فروش , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است