رشنوادی:

افزایش سرمایه شرکت بیمه سرمد به ثبت رسید

افزایش سرمایه شرکت بیمه سرمد به ثبت رسید به گزارش المور مدیرعامل شرکت بیمه سرمد اظهار داشت: افزایش سرمایه این شرکت ثبت و به دارایی سهامداران افزوده شد.


به گزارش المور به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، یعقوب رشنوادی با بیان این خبر اظهار داشت: به استناد صورتجلسه مجمع فوق العاده شرکت بیمه سرمد و مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، سرمایه این شرکت از مبلغ 2500 میلیاردریال به مبلغ 4800 میلیاردریال افزوده شد.
مدیرعامل بیمه سرمد اضافه کرد: این افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های شرکت صورت گرفته و در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
رشنوادی درباره روند افزایش سرمایه این شرکت هم اظهار داشت: در مجمع فوق العاده شرکت، افزایش سرمایه از مبلغ 2500 میلیاردریال به 7500 میلیاردریال، از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها، مطالبات حال شده سهامداران، آورده نقدی و سود انباشته، در دو مرحله مورد موافقت صاحبان سهام قرار گرفت.
وی ادامه داد: مراحل اجرایی بخش اول افزایش سرمایه بیمه سرمد به مبلغ 4800 میلیاردریال انجام و به ثبت رسیده است و در مرحله بعدی نیز، از از محل مطالبات حال شده سهامداران، آورده نقدی و سود انباشته، سرمایه شرکت به 7500 میلیاردریال افزایش پیدا خواهد نمود.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1401/03/12
10:43:12
0.0 / 5
273
تگهای خبر: ارز , بورس , بیمه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است