دزدگیر اماکن تک الکتریک

دزدگیر اماکن تک الکتریک به گزارش المور، امنیت اماکن یکی از موضوعات مهم می باشد که اگر آنرا تأمین نکنیم خسارت های جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت. بنابراین به کمک ابزارهای حفاظتی و امنیتی تک الکتریک و استفاده از دزدگیر اماکن تک الکتریک می توانید اماکن خود مانند خانه، آپارتمان، باغ، ویلا و... را به تجهیزات حفاظتی مجهز نموده و با کمک حسگرهای مختلف درب و پنجره، چشم الکترونیک معمولی یا وزنی که حساس به وزن حیوانات کوچک جثه مانند سگ و گربه هستند را استفاده نمود تا بمحض مشاهده موارد غیرمعمول شما را از راه موبایل با پیامک یا تماس تلفنی  آگاه سازد و یا در محیط آژیر به صدا در آید.


به گزارش المور به نقل از تک الکتریک، دستگاه دزدگیر سیمکارتی تک الکتریک بعنوان دزدگیر اماکن دارای 4 زون با سیم و 10 زون بیسیم می باشد که نیاز اماکن را برای حفاظت به خوبی پوشش می دهد. بنابراین انواع سنسورها را می توانید با عنایت به نوع اماکن خود انتخاب نمایید.
توجه داشته باشید که دزدگیر اماکن تک الکتریک بمحض تشخیص حرکت، ضربه یا نفوذ افراد می تواند آژیر را به صدا درآورد و بوسیله پیامک و تماس تلفنی شما را از وقوع سرقت از راه موبایل آگاه می کند.
انتهای رپرتاژ آگهی



1401/06/30
10:03:12
0.0 / 5
151
تگهای خبر: الكترونیك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است