خاطره سازی با جشنواره زمستانه بانک تجارت

خاطره سازی با جشنواره زمستانه بانک تجارت المور: به گزارش المور، کمک هزینه 300 میلیون تومانی خرید خودرو؛ ده ها تلفن همراه و کنسول بازی؛ این، تنها بخشی از جوایز جشنواره زمستانه بانک تجارت است که از آغاز دیماه شروع شده و تا پایان اسفند ادامه دارد.


به گزارش المور به نقل از اداره روابط عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت، امروزه شعار مشتری مداری و تشویق مردم به استفاده از خدمات نوین بانکی با هدف تسهیل در خدمت رسانی به مشتریان و تکمیل سبد خدمات بانک داری غیرحضوری در شبکه بانکی کشور بسیار شنیده می شود اما در این میان «تجارت» نامی آشناست که همزمان با عرضه این خدمات روزآمد، جوایزی را هم جهت استفاده کنندگان آنها در نظر گرفته است. حالا شما فرصت برنده شدن و بهره مندی از جوایز ارزشمند ای را دارید که تنها با استفاده از خدمات مالی و بانکی «بانک تجارت» برایتان فراهم گشته است.
راهی میان بر برای دستیابی به جوایز ارزنده
«به پاس همراهی شما، به وقت قدردانی ما»؛ اگر جایی این شعار را شنیدید یا دیدید، بدانید که همه چیز برای شرکت کردن شما در جشنواره زمستانه باشگاه مشتریان بانک تجارت فراهم گشته است. جشنواره ای که حالا و پس از یک ماه از آغازش، شاهد استقبال قابل توجهی از سوی مشتریان بانک بوده و رقابت بر سر برنده شدن کمک هزینه خرید خودرو، ده ها گوشی تلفن همراه، ساعت هوشمند و کنسول بازی را تنگاتنگ کرده است اما برای اینکه شانس برنده شدن کمک هزینه 300 میلیون تومانی خرید خودرو برایتان بیشتر شود باید بدانید که با محاسبه مانده امتیاز شما در انتها جشنواره به صورت خودکار در قرعه کشی کمک هزینه خودرو محاسبه خواهد شد؛ علاوه بر این، حتما باید خبر داشته باشید که قرعه کشی گوشی تلفن همراه، ساعت هوشمند، هدست، کیف اعتباری 50 میلیون ریالی و 3 میلیون ریالی هم در انتها هر ماه و در سه دوره صورت می گیرد.
یک جایزه ویژه
یکی از جایزه های ویژه این جشنواره اهدا اعتبار ماهانه BNPL (الان بخر بعداً پرداخت کن) بانک تجارت است؛ جایزه ای به ارزش 10 میلیون تومان که برایش قرعه کشی هم انجام نخواهد شد. فقط کافی است با به دست آوردن 1000 امتیاز در جشنواره، اعتبار ماهانه (BNPL) را درخواست کرده و با نصب اپلیکیشن باجت از این امکان بهره مند شوید.
چطور امتیاز بگیریم؟
اگر مشتری بانک تجارت و عضو باشگاه مشتریان این بانک هستید چند روش برای افزایش امتیازتان وجود دارد. اگر هنوز عضو باشگاه مشتریان نشدید هم بعد از افتتاح حساب، ثبت نام و عضویت در باشگاه مشتریان، اضافه کردن شماره حساب و در نهایت ثبت نام در جشنواره، می توانید از این فرصت استفاده کنید. حالا که شما هم عضو باشگاه مشتریان شدید باید بدانید که در این جشنواره هر کدام از دوستانتان را که دعوت کنید 100 امتیاز، همراه بانک تجارت را که نصب کنید 100 امتیاز و اپلیکیشن باجت را که نصب کنید، 100 امتیاز خواهید گرفت؛ علاوه بر این، میانگین موجودی حساب تان – البته به جز حساب دراز مدت – هم در امتیاز گرفتنتان دخیل است. پس در جریان باشید که به ازای هر 10 میلیون ریال در ماه 40 امتیاز برایتان محسوب خواهد شد اما این تمام ماجرا نیست. ورود به سایت باشگاه (هر ماه یک بار) 40 امتیاز، تراکنش از همراه بانک (کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض) دو امتیاز و هر تراکنش با کارت تجارت (کارت به کارت، خرید شارژ، پرداخت قبض) هم یک امتیاز برای شرکت کنندگان در این جشنواره به همراه خواهد داشت. این ها همه فرصت هایی است برای اینکه شما در جشنواره بزرگ مشتریان بانک تجارت شرکت کنید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1401/11/12
08:54:29
0.0 / 5
217
تگهای خبر: اپلیكیشن , ارز , بانك , تجارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است