چتر نجات آلاء برای کاربران دانا

چتر نجات آلاء برای کاربران دانا المور: سامانه جامع آموزش آنلاین «دانا»، با همکاری «مدرسه آنلاین آلاء» و با هدف برقراری عدالت آموزشی، دوره های جمع بندی کنکور «چتر نجات» را، برای کاربران خود رایگان کرده است.


به گزارش المور به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با هدف برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور، دوره های برنامه ریزی و آموزش جمع بندی کنکور ۱۴۰۲ که با نام «چتر نجات»، توسط مدرسه آنلاین آلاء آماده شده است را برای کاربران خود در سامانه جامع آموزش آنلاین دانا، رایگان کرده است.
«چتر نجات» نام دوره ای آنلاین برای برنامه ریزی و جمع بندی کنکور ۱۴۰۲ است که برای رشته های ریاضی فیزیک و علوم تجربی در نظر گرفته شده است و با دربرگیری بیش از ۶۵ درصد سؤالات آزمون سراسری، پرمخاطب ترین دوره جمع بندی آنلاین در بین داوطلبان این آزمون است.
ایرانسل با همکاری مدرسه آنلاین آلاء، این دوره جمع بندی را که از دو بخش برنامه ریزی و محتوای آموزشی تشکیل شده است، بوسیله سامانه جامع آموزش آنلاین دانا و بطور رایگان، در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
به همین دلیل کاربران داوطلب کنکور سراسری که از سامانه جامع آموزش آنلاین دانا استفاده می نمایند، از اول فروردین ۱۴۰۲ می توانند با مراجعه به وب سایت danaapp.ir، از مرحله برنامه ریزی دوره «چتر نجات» بهره مند شوند و از ۵ فروردین ۱۴۰۲، با محتواهای آموزشی این دوره که جمع بندی ای تست محور همراه با درسنامه فشرده است، همچون ۲۷۰ ساعت محتوای ویدیویی برای درس های زیست شناسی، فیزیک، شیمی، حسابان، ریاضیات تجربی، هندسه و ریاضیات گسسته، جمع بندی نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۲ را انجام دهند.
سامانه جامع آموزش آنلاین دانا، سامانه آموزش همراه ایرانسل است که به کاربران این امکان را می دهد تا به محتواهای آموزشی متنوع، معتبر و تعاملی در هر زمان و مکان دسترسی داشته باشند و با انتخاب دوره های آموزشی دلخواه، یادگیری آسان و مفید را تجربه کنند.
انتهای رپرتاژ آگهیمنبع:

1402/01/03
18:14:56
0.0 / 5
193
تگهای خبر: سایت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است