آموزش شنا قورباغه با مستر سوییمر

آموزش شنا قورباغه با مستر سوییمر به گزارش المور، هر زمان که بحث آموزش شنا پیش می آید، باید به این نکته توجه داشت که مهم ترین بخش آن خوب توضیح دادن مبحث و سپس تمرین و ممارست نزد یک مربی شنای با تجربه است. بخش توضیح خوب را در اینجا برایتان آورده ایم که از سرگردانی راجع به آموزش شنا قورباغه درآمده و در کوتاه ترین زمان ممکن هر آن چه لازم است در رابطه با این سبک شنا بدانید به دست آورید.


به گزارش المور به نقل از مستر سوییمر، اگر تا پایان مطلب با ما همراه باشید یک سورپرایز مناسب برای بخش تمرین و مربی با تجربه هم در نظر گرفته ایم که بعد از توضیح آموزش شنای قورباغه عرضه می شود.
برای آموزش شنا قورباغه زیر نظر مربی مستر سوییمر کلیک کنید.
معرفی شنای قورباغه شنای تک نفره امروزی 4 سبک اصلی دارد: شنای قورباغه، کرال سینه، کرال پشت و پروانه. به سبب این که بتوانید کسی را در ورزش شنا حرفه ای بدانید باید از او بپرسید که آیا در هر 4 سبک حرفه ای شده است یا خیر. قدم اول برای ورود به این سطح، آموزش شنا قورباغه است. شنا قورباغه قدیمی ترین و در عین حال ساده ترین سبک شنا در میان 4 سبکی که نام بردیم بوده و در واقع تمام آماتورها کار خود را با یادگیری این سبک شنا آغاز می کنند.
حرکات درست قورباغه اولین قدم برای آغاز آموزش شنا قورباغه این است که بتوانید حرکات دست را به خوبی اجرا کنید. یک بار در اینترنت شنا کردن قورباغه را سرچ کنید و یک ویدئو کوتاه از شنا کردن قورباغه که شاید از مستندهای حیات وحش برداشته شده باشد را پلی کرده و حرکات دست و پای آن را مشاهده کنید.
حرکات دست در شنای قورباغه هم درست مانند این حرکات است. ابتدا دست ها به سمت جلو کشیده شده و پشت آنها به هم خورده است. سپس همزمان با حرکت دادن دست ها به طرفین باید با قدرت آب جلو روی شناگر کنار رفته تا زمانی که دست ها کاملاً به طرفین بدن برخورد کنند.
پس از تکمیل یک دایره کامل بار دیگر باید دست ها از زیر سینه به هم متصل شده (کف دست ها) تا به موقعیت قبلی بازگردد و در انتها حرکت درکسری از ثانیه بار دیگر پشت آنها به هم متصل گردد تا دور بعدی حرکت دست آغاز گردد. در مدت زمانی که حرکات دست صورت می گیرد سر شما باید بیرون از آب قرار گرفته باشد، درست مثل قورباغه. به سبب این که این حرکات را درست انجام دهید بهترین کار این است که در ابتدای کار روی تخته شنا آنها را تمرین کنید.
حرکات پا شنا قورباغه همزمان که در حال انجام حرکات دست هستید، باید پاهای شما هم حرکت کند تا بتوانید بدن خود را در آب حرکت داده و به اصطلاح شنا کنید. در آموزش شنا قورباغه حرکات پا نیازمند توجه و تمرین بیشتری است. حرکات پا در ابتدا در حالتی آغاز می گردد که پاها از زانو خم شده و درون شکم جمع شده باشند اما با شکم و سینه برخورد نکنند.
همین که حرکت دست آغاز گشت، باید پاها را که به هم چسبیده اند به آرامی از هم دور کرد طوری که فاصله میان زانوها به چیزی حدود 15 سانتی متر برسد. همزمان که پاها در حال دور شدن از هم هستند و در حالت کشیده قرار می گیرند، کف پاها باید به صورت عمود بر سطح آب قرار گیرند.
این کار سبب می شود که حجم زیادی از آب پشت سر شناگر به عقب رانده شده و نیروی پیشرانی را برای جلو رفتن بدن وی فراهم آورد. در انتها حرکت که پاها به صورت کشیده، با فاصله 15 سانتی متری از هم و در حالت عمود بر سطح کف آب قرار گرفته اند، باید آنها را معکوس جمع کرد.
جمع کردن پاها هم به این صورت است که از همان مسیری که رفته بودند بازگشته تا جایی که بار دیگر زانوها به هم برخورد کرده و کف پاها هم راستا با سطح آب گردند. نکته مهم در انجام شنای قورباغه این است که بتوان حرکات دست و پا را با هم هماهنگ کرد. این کار هنگام تمرین زیر نظر یک مربی با تجربه شدنی است.
آموزش شنا مستر سوییمر آموزش شنا قورباغه در واقع به شنا در عمق زیاد هم کمک می کند؛ چون که بهترین نوع شنا در عمق زیاد همین سبک از شنا است. حرکات شنای قورباغه انرژی زیادی از شناگر نمی گیرد و ازاین رو می تواند مسافت های زیادی را شنا کند. پس اگر شناگری قصد شنا در عمق زیاد هم داشته باشد با تمرین شنای قورباغه می تواند به راحتی در زیر فشاری که در عمق زیاد به او وارد می آید (مثلاً در حالتی که غواصی می کند) برای مدتی طولانی شنا کند بدون اینکه خسته شود.
برای آموزش شنا در عمق زیاد با مربی مستر سوییمر، کلیک کنید.
اما سورپرایز ما به سبب این که بتوانید آموزش شنا قورباغه را به صورت عملی و زیر نظر مربی با تجربه در این عرصه بگذرانید، معرفی دوره آموزش شنا حامد پورفیض است.


با ثبت نام در این دوره نه تنها می توانید شنای قورباغه را به خوبی بیاموزید، بلکه اصول شنا در عمق زیاد و هزاران ریزه کاری دیگر هم خواهید آموخت که به شما در یادگیری دیگر سبک های شنا و در نهایت حرفه ای شدن در ورزش شنا کمک خواهد نمود. شنای قورباغه دروازه ورود به دنیای حرفه ای شنا است، پس آن را خوب بیاموزید.
انتهای رپرتاژ آگهی

 

1402/02/26
15:24:09
0.0 / 5
208
تگهای خبر: ثبت نام , مد , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است