وارد بازی باخت – باخت با موسسات آموزش زبان انگلیسی نشوید

وارد بازی باخت – باخت با موسسات آموزش زبان انگلیسی نشوید المور: داستان از اینجا شروع میگردد كه: شما به سفارش دوستان و آشنایان در یك آموزشگاه زبان انگلیسی ثبت نام می كنید و پس از یك ترم متوجه می شوید كه پیشرفت چشمگیری نداشته اید و هنوز نمی توانید با یك انگلیسی زبان به راحتی صحبت كنید. با عصبانیت و بدون ترس نزد مدیر آن موسسه می روید و می گویید.


به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام جزیره زبان منوچهرزاده، "این چه وضعیتی است.... من هنوز هیچی یاد نگرفتم."

و بقیه داستان هم كه معلوم است... مدیر موسسه با آرامش و لبخند می گوید:

" خب شما فقط یك ترم در كلاس های ما شركت كرده اید... اگر n ترم در این كلاس زبان شركت كنید تاثیر آنرا كاملا درك می كنید."

و شما هم كه دیگر با این جواب خلع سلاح شده اید مجبور می شوید باز هم چندین ترم دیگر به آنها اعتماد كنید و در كلاس هایشان ثبت نام نمایید.... ولی واقعا چه تضمینی وجود دارد كه پس از n ترم بتوانید به انگلیسی صحبت كنید؟؟

داستان تكراری فوق روایت تلخ میلیون ها ایرانی است كه هر ساله به خاطر نیاز به آموزش زبان انگلیسی مجبور می شوند به موسسات زبان اعتماد كنند ولی متاسفانه پس از سال ها صرف وقت، موفق به فراگیری از اینگونه آموزشگاه زبان انگلیسی نمی شوند.

راه حل چیست؟

باید تكنیكی بلد باشید تا تنها با یك جلسه شركت كردن در هر كلاس زبانی متوجه شوید كه آیا می ‎توانید با این موسسه آموزش زبان انگلیسی را یاد بگیرید یا خیر...

یك پیشنهاد ویژه

ما می توانیم این تكنیك را تنها در یك جلسه نیم ساعته به صورت كامل به شما یاد دهیم. اگر اعضای شركت یا خانواده شما بیشتر از پنج نفر است معلمان ما می توانند به رایگان این جلسه را در محل شما برگزار كنند. برای درخواست تشكیل جلسه عدد "۳۰" را به آیدی تلگرام MEI_JAZIRE@ ارسال فرمایید.
1397/10/08
13:43:06
5.0 / 5
4660
تگهای خبر: بازار , ثبت نام , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است