جامعه ی 30 هزار نفری كاربران راننده زن در اسنپ

جامعه ی 30 هزار نفری كاربران راننده زن در اسنپ به گزارش المور همزمان با افتتاح اسنپ، زمینه ی فعالیت برای زنان و مردان در این سامانه به صورت یكسان به وجود آمد. در بهار ۹۶ سرویس اسنپ رُز برای خدمت رسانی به بانوان و خانواده ها شكل گرفت تا این افراد بتوانند از بین دو سرویس حق انتخاب داشته باشند و آسایش و راحتی مورد نظرشان را تجربه كنند. هم اكنون امكان فعالیت رانندگان خانم در تمامی شهرهای محل فعالیت اسنپ وجود دارد، اما سرویس اسنپ رُز فقط در تهران در دسترس می باشد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا بنا بر اعلام اسنپ، پارسال تعداد ۱۲ هزار و ۷۴۴ نفر در اسنپ ثبت نام كردند كه این عدد نسبت به سال پیش از آن دو برابر شده است. امروز فعالیت در اسنپ بعنوان یك فرصت شغلی مطمئن پیش روی زنان است و حدود ۳۰ هزار كاربر راننده ی زن در این سامانه مشغول به كار هستند. بعد از فراهم آمدن زمینه ی اشتغال بانوان در دو سرویس اسنپ رُز و اسنپ اكو زمینه ی حضور زنان در جامعه پُررنگ تر شده و امروز بانوان فعال در اسنپ می توانند در درآمدزایی خانواده نقشی مؤثر ایفا كنند.

برای اطلاع بیشتر از آمار فعالیت زنان در ناوگان اسنپ به بلاگ این سامانه رجوع كنید.
دلیل اختلاف قیمت اسنپ رُز و اكو
اگر بعنوان مسافر قیمت سرویس اسنپ رُز را با اسنپ اكو مقایسه كنید متوجه می شوید كه اسنپ رُز قیمت پایین تری از اكو دارد. در واقع اختلاف قیمتی كه در نرخ كرایه سرویس های اسنپ رُز و اكو وجود دارد تخفیفی برای مسافران این سرویس است. به بیان دیگر، مبلغ این تخفیف از جیب راننده خانم كم نمی گردد و اسنپ آنرا با پرداخت مازاد به راننده ها جبران می كند. ازاین رو در شرایط برابر درآمد تمامی همراهان زن و مرد یكسان است و این تخفیف تنها برای مسافران در نظر گرفته شده است. به این شكل اسنپ تلاش می كند تا درخواست های سفر خانم هایی را كه فقط در سرویس اسنپ رُز فعالیت می نمایند، تضمین كند.
انتهای رپرتاژ خبری


1398/03/18
14:03:40
5.0 / 5
4564
تگهای خبر: ثبت نام , قیمت , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است