در این روزهای سخت اقتصادی، در اینترنت و شبكه های اجتماعی به فروش كالا و خدمات ادامه دهید

در این روزهای سخت اقتصادی، در اینترنت و شبكه های اجتماعی به فروش كالا و خدمات ادامه دهید به گزارش المور با طولانی شدن روزهای اعمال محدودیت در رفت وآمدهای شهری و تعطیلی بیشتر مشاغل مراكز خدماتی، فشارهای اقتصادی بر تعدادی بیشتری از مردم كشور تاثیر می گذارد.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام آنی بین رسانه، در چنین شرایطی است كه می بایست دست در دستِ هم بگذاریم و یكدیگر را در چرخاندن چرخ معیشت هم یاری نماییم.
ساخت تیزر برای اینستاگرام و شبكه های اجتماعی + شرایط و تعرفه قیمت (كلیك كنید)
باتوجه به تماس و تقاضای برخی از كسب وكارهای لطمه دیده به خاطر شرایط فعلی كشور، كانون آنی بین به جهت انجام وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود برای حمایت حداكثری از این گروه مبادرت به افزودن كلاس قیمتی eco (اقتصادی) به جداول تعرفه خود در سال ۹۹ نموده است. این تعرفه برای مجموعه هایی كه برای نمایش محصول یا خدمات خود در شبكه های اجتماعی و فروش آنلاین نیاز به تولید آگهی، تیزر و ویدئوی كم هزینه و اقتصادی دارند مناسب می باشد.
كلاس قیمتی eco (اقتصادی) برای ساخت تیزر و ویدئوهای تبلیغاتی به جداول تعرفه اضافه گردید.
امیدواریم این قدم كوچك به حفظ و دوام كسب وكارهای مختلف جامعه كمك نماید. ضمانت ما همچون همیشه این است كه تمامی تولیدات كانون آنی بین، فارغ از كلاس قیمتی، از بالاترین استانداردهای كیفی در تولید برخوردار باشند.
خیلی از كسب و كارها به ساخت ویدئوی تبلیغاتی برای اینستاگرام روی آورده اند و با بهره گیری از ظرفیت این شبكه اجتماعی همچنان فروش و درآمدزایی خودرا حفظ نموده اند.
برای مشاهده جداول قیمتی كلاس اقتصادی و سایر كلاس های قیمتی A و B و C به سایت كانون آنی بین مراجعه كنید.
سایت كانون آنی بین www.anibeen.com
انتهای رپرتاژ آگهی


1399/01/27
23:19:07
5.0 / 5
3046
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است