مزایای بیمه زندگی سرمد که از آن بی اطلاعید

مزایای بیمه زندگی سرمد که از آن بی اطلاعید المور: بیمه زندگی، مزایای بسیاری دارد، بیمه گذاران کمتر به آن توجه می کنند.


به گزارش المور به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، بیمه زندگی، نوعی سرمایه گذاری بلندمدت است که حکم پشتوانه مالی برای بیمه شده را دارد و علاوه بر ارائه پوشش های بیمه ای، مزایایی همچون پرداخت سود و پرداخت تسهیلات را به همراه خواهد داشت.
این نوع بیمه، در حقیقت می تواند مکمل بیمه تامین اجتماعی شما باشد و در صورتیکه بیمه تامین اجتماعی ندارید، برای تامین آینده شما، ضرورت دارد.
یکی از مزایای دیگر بیمه زندگی، معافیت این بیمه نامه از پرداخت هر نوع مالیات است.
اما بیمه زندگی، مزایای دیگری را هم برای بیمه گذاران به همراه دارد. پرداخت سرمایه پوشش فوت، به همراه اندوخته بیمه نامه در صورت فوت بیمه شده به استفاده کنندگان از بیمه نامه بصورت یکجا و یا بصورت مستمری، پرداخت سرمایه پوشش فوت ناشی از حادثه به همراه سرمایه پوشش فوت به هر علت و پرداخت غرامت نقص عضو جزئی و کلی ناشی از حادثه حداکثر به میزان سرمایه فوت از مزایای بیمه زندگی است.
همین طور بیمه شدگان در مدت استفاده از این بیمه نامه، تحت پوشش پرداخت هزینه های پزشکی ناشی از حادثه و پرداخت هزینه های بیماریهای خاص، برمبنای مفاد بیمه نامه خود هستند و در صورت از کارافتادگی کامل و دائم بیمه گذار، از پرداخت حق بیمه معاف خواهند بود و همین طور تا سه برابر حق بیمه پرداختی را به عنوان مستمری پرداخت خواهد شد.
پرداخت مستمری به بیمه شده نیز در صورت از کارافتادگی کامل و دائم ناشی از حادثه نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از بیمه زندگی است.
اگر برای خرید بیمه زندگی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، می توانید با مرکز تماس 1516 بیمه سرمد تماس بگیرید.
بیمه سرمد از جوان ترین شرکت های حاضر در صنعت بیمه کشور است که در سال 1392 با حمایت بانک صادارات ایران تاسیس شده است. این شرکت، در سال 1399 توانست وارد باشگاه هزار میلیاردی های صنعت بیمه شود و در دو سال قبل نیز حق بیمه تولیدی خودرا افزایش داده است.
انتهای رپرتاژ آگهی


1401/07/09
08:48:29
0.0 / 5
283
تگهای خبر: بانك , بیمه , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است