روز قدردانی از کارگران نزدیک است!

روز قدردانی از کارگران نزدیک است! به گزارش المور، سازمانتان را بدون کارگران تصور کنید. چگونه امکان دارد بدون این نیروهای حیاتی و اصلی، فرآیندهای رشد و توسعه تان را بدون مشکل ادامه دهید؟بدون شک، کارگران سرمایه های واقعی کسب و کارهای مختلف هستند و از همین رو، جلب رضایت آنها نه تنها به تقویت فرهنگ سازمانی شما کمک خواهد کرد، بلکه مجموعه شما را در راه رشد و پیشرفت سریع قرار خواهد داد.


به گزارش المور به نقل از آواکتان، اگر در جستجوی فرصتی برای قدردانی از این مهره های حیاتی کسب و کار هستید، روز جهانی کارگر بهترین زمان برای این کار است؛ اما شما چه استراتژی برای همراهی با کارگران و اعضای کسب و کارتان در این روز دارید؟
روز جهانی کارگر، فرصتی برای قدردانی روز اول ماه می، بعنوان روز جهانی کارگر در خیلی از کشورها شناخته می شود اما می دانید چرا این روز با این نام و عنوان شناخته می شود؟
در نخستین روز ماه می سال 1886، عده زیادی از کارگران در آمریکا دست به اعتصاب و تظاهرات زدند. این افراد خواستار کاهش ساعات کاری از 14 ساعت به 8 ساعت در روز بودند. بنا بر این این روز بعنوان روز جهانی کارگر نام گذاری شده است.
برای گرامیداشت روز کارگر در ایران، این روز بعنوان تعطیلی رسمی برای این افراد در تقویم ثبت شده است. علاوه بر این، خیلی از مجموعه ها و سازمان ها هم این روز را بعنوان یک فرصت استثنایی برای همراهی با کارگران می شناسند.
اگر شما هم قصد دارید از اعضای سازمانتان تشکر و قدردانی کنید، روز کارگر یا 11 اردیبهشت، بهترین زمان برای این کار است.
چرخ کسب و کارتان را بچرخانید

استفاده از راهکارهای سازمانی کمک می نماید که بدون صرف زمان و انرژی زیاد فرهنگ سازمانی تان را تقویت کنید، میزان وفاداری کارکنان را افزایش دهید و برند کارفرمایی قوی و مناسبی بسازید. یکی از راهکارهای بسیار مهم در تقویت فرهنگ سازمانی و برند کارفرمایی، تشویق کارگران و کارمندان و قدردانی از زحمات آنهاست.
بر مبنای آمار و تحقیقات، استفاده از راهکارهای سازمانی بیشتر از افزایش حقوق در کسب رضایت کارگران و ایجاد وفاداری در آنها نقش دارد؛ چون که راهکارهای سازمانی نشان دهنده اهمیتی است که سازمان برای نیروهای خود قائل است و به آنها نشان میدهد که شما، قدردان تلاش آنها هستید.
یکی از بهترین زمان ها به جهت اینکه قدردانی خویش را نسبت به نیروهایتان نشان دهید، روز کارگر است. برای بزرگداشت این روز می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید اما سفارش ما به شما، استفاده از راهکارهای سازمانی آواکتان است.
راهکارهای سازمانی آواکتان برای مجموعه های مختلف

همان گونه که اشاره شد، روش های مختلفی برای تقویت برند سازمانی و کارفرمایی وجود دارد و بنا بر این احتمالا شما هم برای برگزاری بهتر مراسم هایی مثل روز کارگر، بین پیشنهادهای مختلف گرفتار سردرگمی می شوید.
در سالهای اخیر، مجموعه آواکتان باتوجه به اهمیت تقویت برند کارفرمایی، مبادرت به عرضه راهکارهای سازمانی برای شرکت ها و مجموعه های مختلف کرده است. این راهکار ها، محدود به برگزاری مراسم روز کارگر نیستند و در هر زمانی می توانید برای تقویت فرهنگ سازمانی خود از آنها استفاده کنید.
راهکارهای سازمانی شامل تهیه لباس های فرم، تهیه و طراحی هدایای سازمانی برای کارمندان و مشتریان، مشاوره های تخصصی، عرضه گیفت کارت و موارد دیگری از این دست هستند.
اهمیت راهکارهای سازمانی برای مجموعه ها و سازمان ها بدون شک داشتن کارمندان و کارگران وفادار به سازمان، نقش مهمی در توسعه و رشد هر مجموعه دارند اما ساختن منابع انسانی قدرتمند و فرهنگ سازمانی قوی و مناسب، کار ساده ای نیست.
راهکارهای سازمانی کمک می کنند که در زمان کوتاه تر و با صرف انرژی کمتر، با تقویت برند کارفرمایی تان، نیروهایی وفادار و کارآمد در مجموعه داشته باشید. با این کار، هزینه های جذب و نگه داشت نیروها کم شده و راندمان کاری آنها بالاتر می رود؛ بنا بر این خیلی از بزرگترین مجموعه ها در سرتاسر دنیا، استفاده از راهکارهای سازمانی را در دستور کار خود قرار داده اند.
با سپردن راهکارهای سازمانی به مجموعه آواکتان، علاوه بر این که در هزینه و زمانتان صرفه جویی می کنید، حق انتخاب و کیفیت بالا را هم به کارگران و کارمندان خود هدیه می دهید.
واحد B2B مجموعه آواکتان در این سال ها، مبادرت به عرضه مشاوره و طراحی راهکارهای سازمانی مختلف برای مجموعه های متعدد کرده است و الان، با افتخار در خدمت تمام مجموعه ها و سازمان هاست تا در راه پرچالش پیشرفت، همراهشان باشد.
واحد B2B مجموعه آواکتان با شماره تماس 02145183040 و 09045274410 و لینک وبسایت https: //gift.avakatan.ir آماده خدمت رسانی به همه سازمان ها است.
انتهای رپرتاژ آگهی


1402/02/11
11:29:31
0.0 / 5
256
تگهای خبر: آمریكا , افتخار , تخصصی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است