ورود هواپیمایی ماهان به صنعت بیمه آنلاین

ورود هواپیمایی ماهان به صنعت بیمه آنلاین المور: فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، یك استارتاپ و كسب و كار نوین در حوزه خدمات بیمه است كه خدمات بیمه ای متنوعی را به خریداران عرضه می كند.به گزارش سرویس بازار ایسنا، علیرضا كرمی مدیرفنی استارت آپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با اشاره به اینكه این كسب و كار كه با حمایت و سرمایه گذاری هواپیمایی ماهان كار خویش را شروع كرده، اظهار داشت: این مجموعه استارت آپ و كسب وكار نوین در حوزه خدمات بیمه محسوب می شود؛ فروشگاه آنلاین بعنوان بازاریاب اینترنتی خرید بیمه فعالیت دارد و افراد می توانند با وارد شدن به وب سایت ما بیمه نامه های مختلف خرید كنند.

وی اضافه كرد: نكته قابل ذكر این فروشگاه این است كه پیش از خرید، افراد می توانند قیمت ها را با هم مقایسه كنند و راجع به اینكه بیمه نامه خریداری شده چه پوشش هایی دارد، آگاه شوند.

كرمی درباره چگونگی شكل گیری بیمه ماهان بیان كرد: ما چند سالی در صنعت بیمه فعالیت داشتیم و احساس می كردیم كه یك خلا در مورد خرید بیمه وجود دارد و آن این است كه افراد برای جمع آوری اطلاعات برای خرید واقعا دچار مشكل هستند. یعنی هر فردی باید به نماینده شركت های بیمه مختلف یا به كارگزاری های بیمه رجوع می كرد و پس از اینكه استعلام قیمت می گرفت به نماینده منتخب خود رجوع می كرد تا بیمه نامه را برای او صادر كند كه این كار معمولا آنقدر زمان بر بود كه بیشتر افراد انجام نمی دادند و به شكل سنتی به نخستین نماینده رجوع می كردند و خرید خویش را انجام می دادند. بنابراین تصمیم به ایجاد فروشگاه آنلاین بیمه ماهان گرفتیم.

وی درباره مدت زمان فرآیند مطالعاتی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان اضافه كرد: فروشگاه آنلاین بیمه ماهان، تجربه بیش از 5 سال كار در صنعت است و تجربه این مدت سبب شده تا به دركی درست از نیازهای مشتریان و خواسته های آنها برسیم. ما تلاش می نماییم برپایه دستورالعمل عرضه كنندگان محصولات بیمه ای با بازاریابان برخط (آنلاین) عمل نماییم.

مدیرفنی استارت آپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان با اشاره به علت نام گذاری این بیمه بیان كرد: یكی از سرمایه گذاران ما در این كار شركت هواپیمایی ماهان است. برند هواپیمایی ماهان برای بیشتر افراد شناخته شده است. ما هم تلاش كردیم از همین برند و سرمایه های تجربی این شركت در بازاریابی اینترنتی خود هم استفاده نماییم.

وی درباره مدل درآمدی فروشگاه بیمه ماهان اظهار داشت: ما با معرفی افراد به نمایندگی ها و كارگزاری بیمه كمیسیونی می گیریم. در حقیقت به روش آنلاین بازاریابی می نماییم. ما تنها در چارچوب ضوابط انعقاد قرارداد همكاری عرضه كنندگان محصولات بیمه ای با بازاریابان برخط (آنلاین) طبق ضوابط بیمه مركزی اقدام به فعالیت می نماییم.

به گفته مدیرفنی استارت آپ فروشگاه آنلاین بیمه ماهان كار عملیاتی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان از اواسط سال 1396 خورشیدی شروع شده است و از ابتدای سال 2018 میلادی با فروش بیمه مسافرتی كار این مجموعه به صورت رسمی شروع شده است.

كرمی درباره برنامه های آتی فروشگاه آنلاین بیمه ماهان بیان كرد: هم اكنون فاز توسعه فروشگاه آنلاین بیمه ماهان را در پیش داریم و اضافه كردن بیمه های ثالث، بدنه، عمر و همینطور بیمه حوادث همچون كارهایی هستند كه باید صورت گیرد.

در حال حاضر 20 نفر به صورت مستقیم و نمایندگی ها و كارگزاری های زیادی به صورت غیرمستقیم با این فروشگاه فعالیت می نمایند.
1397/03/06
12:53:53
5.0 / 5
4556
تگهای خبر: بازار , بیمه , خدمات , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است