خدمات آنلاین اسباب كشی با نوبار بدون دغدغه اسباب كشی كنید

خدمات آنلاین اسباب كشی با نوبار بدون دغدغه اسباب كشی كنید به گزارش المور در اسباب كشی فرقی ندارد كه اثاثیه شما به اندازه یك كامیون باشد و چه به اندازه یك نیسان و وانت، در واقع خود فرایند اسباب كشی است كه دردسر و دغدغه بسیاری را به افراد متحمل می كند.


به گزارش المور به نقل از ایسنا، بنابر اعلام نوبار(/https: //nobaar.com)، به جهت اینكه تمام استرس ها و سختی های این فرآیند را كم كنید باید به دنبال راهی باشید كه همه از آن استفاده كردند و نتیجه گرفتند.
مطمئناً یكی از روش هایی كه افراد خیلی از آن نتیجه گرفتند، استفاده از خدمات آنلاین برای انجام و رزرو خدمات اسباب كشی هست.
باتوجه به زندگی پرمشغله مردم در دنیای امروز، زمان زیادی برای انجام تمام و كمال كارهای مربوط به اسباب كشی نمی ماند و بنا بر این مردم مجبور به تحمل فشار زیاد و استرس برای تكمیل كارهای مربوط به اسباب كشی می شوند.
تصورش را بكنید باید برای اسباب كشی برنامه ریزی بكنید و طول هفته را از شنبه تا پنجشنبه سركار بروید و زمان زیادی برای انجام این برنامه ریزی ندارید. اینجاست كه تكنولوژی و فضای آنلاین به كمك می آید. استفاده از اینترنت و ابزارهای آنلاین خیلی از كارها را راحت كرده و در كسری از ثانیه خیلی از كارها با همین ابزارها انجام می شود.
یكی از ابزارهایی كه در انجام كارهای اسباب كشی بسیار یاری دهنده است، اپلیكیشن نوبار است. نوبار، نخستین اپلیكیشن اسباب كشی است كه تمام خدمات مربوط به اسباب كشی را از ابتدا تا اختتام كار به كاربران خود ارائه می دهد.
ویژگی های نوبار
نوبار، اپلیكیشن درخواست آنلاین خدمات مربوط به حمل بار و اسباب كشی است كه این امكان را برای كاربران خود فراهم نموده كه در كم ترین زمان ممكن و با خرج هزینه اندك بهترین خدمات را درخواست و رزرو كنند. با استفاده از خدمات آنلاین اتوبار نوبار می توانید خدماتی مانند كرایه كامیون و خاور، كرایه نیسان و وانت، كارگر حمل بار، كارگر بسته بندی، كارگر فنی برای انجام كارهای فنی و برقی قبل و پس از اسباب كشی و درنهایت تهیه وسایل بسته بندی را درخواست كنید.
در هنگام ثبت سفارش در نوبار به آسانی می توانید مبدا و مقصد را روی نقشه مشخص كنید، نوع ماشین درخواستی خودرا باتوجه به میزان بار خود از قبیل كامیون، نیسان و ماشین بار را مشخص كنید، تعداد مورد نیاز كارگر حمل بار، كارگر بسته بندی و كارگر فنی را انتخاب كنید و در آخر با زدن چند دكمه سفارش خودرا ثبت كنید و آماده انجام شدن كارهای مربوط به اسباب كشی خود باشید.
یكی از كارهایی كه بسیاری به سبب شاغل بودن توانایی و زمان انجام آنرا ندارند، بسته بندی اثاثیه است. بسته بندی كردن وسایل منزل برای اسباب كشی، از آوردن وسایل و تجهیزات بسته بندی، كارگر برای بسته بندی وسایل و همین طور كارگر حمل بار برای بارگذاری و خالی كردن كامیون در مقصد را، بطور كامل نوبار انجام می دهد. در تمام مراحل این كارها كارگرها و راننده كامیون درنهایت احتیاط و با رعایت موارد ایمنی كار خودرا انجام می دهند. همین طور می توانید برای مطمئن شدن از مسیر حركتی راننده كامیون بوسیله اپلیكیشن مسیر حركتی آنها را رصد كنید.
تمام این موارد برای این است كه روند اسباب كشی را از روند سنتی آن خارج كنید و به سمت برگزار كردن آن به صورت آنلاین پیس بروید. تكنولوژی و فضای آنلاین همه برای این به وجود آمدند كه ما را از صرف وقت و هزینه بسیار برای انجام كارها دور كنند. اسباب كشی هم یكی از همان كارها است كه در گذشته و به شكل سنتی برگزار می شد و مشكلات فراوانی داشت.


چطور از خدمات نوبار استفاده كنیم؟
كار با نوبار بسیار آسان و در عین حال بسیار سریع صورت می پذیرد. برای ثبت سفارش اسباب كشی با بسته بندی وسایل توسط نوبار تنها به اتصال به اینترنت و یه دستگاه هوشمند مانند تلفن همراه، تبلت یا لپتاپ نیاز دارید.
ابتدا كار را با دانلود اپلیكیشن و یا باز كردن وب سایت نوبار آغاز كنید. بعد از دانلود و ثبت نام در اپلیكیشن می توانید كار ثبت سفارش خودرا آغاز كنید و اطلاعات مربوط به بار، محل سكونت فعلی و مقصد بار و دیگر موارد گفته شده را وارد كنید. درنهایت و بعد از چند كلیك در كم ترین زمان ممكن فاكتور نهایی خودرا مشاهده می كنید كه دارای قیمتی مقرون به صرفه و همین طور ثابت تا اختتام كار است.
داشتن قیمت منصفانه و همین طور ثابت از شعارهای نوبار است. كاربر زمانی كه فاكتور خودرا مشاهده می كند نباید دغدغه افزایش آن تا اختتام كار را داشته باشد. بنا بر این نوبار این مشكل را برای مشتریان خود و كاربرانی كه قصد اسباب كشی دارند حل كرده است. فاكتور نهایی نوبار حكم قیمت تمام شده اسباب كشی شما مشتری را دارد و تا اختتام كار به هیچ عنوان این قیمت تغییر نخواهد داشت.
حتی در نوبار كارگران به هیچ عنوان درخواست انعام نمی كنند و دادن انعام كاملا بستگی به خود مشتری دارد و هیچ زوری در آن وجود ندارد.
حالا زمان تصمیم گیری برای انتخاب بهترین و مناسب ترین اتوبار برای اسباب كشی است. مطمئناً همه دوست دارند در این زمانه پر استرس اتوباری برای اسباب كشی خود انتخاب كنند كه میزان سختی این فرآیند را به حداقل برساند و به آنها كمك نماید تا در این روز بزرگ دغدغه ای نداشته باشند. با استفاده از اپلیكیشن نوبار و خدمات كامل آن می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه به فكر انجام كارهای روزمره خود باشید و كارهای مربوط به اسباب كشی از قبیل، بسته بندی، چیدمان، كارهای فنی و... را به نوبار بسپارید.
انتهای رپرتاژ آگهی


1398/11/17
16:52:03
4504
5.0 / 5
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات کاربران المور در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
almur

المور

لاکشری و فشن

almur.ir - حقوق مادی و معنوی سایت المور محفوظ است